CHP’li Engin Altay: Düz söylüyorum, adayımız…

Katıldığı canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP'nin cumhurbaşkanı adayıyla ilgili çok net ifadeler kullandı. "Gönüllerdeki aday falan değil, düz söylüyorum" diyen CHP'li Altay, açıklamasının devamında "Adayımız Bay Kemal" ifadelerini kullandı.

featured

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, bugün FOX TV’de yayımlanan ‘İlker Karagöz ile Çalar Saat’ programında açıklamalarda bulundu. Erken seçim olmadığı takdirde AKP’nin oy oranındaki düşüşün çok daha fazla olacağını iddia eden CHP’li Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çağrıda bulundu.

 

Kasım ayında seçim olma ihtimalinin hala olduğunu belirten Altay, “Her şeye rağmen yaz geçiyor. Elektrik faturaları düştü, doğal gaz kombi yakmıyoruz ama bu kış böyle geçmez” ifadelerini kullandı.

‘ADAYIMIZ BAY KEMAL’

6’lı masa adına aday açıklamasında bulunamayacağını söyleyen Altay, “Ben 6’lı masanın adayını 6’lı masa adına konuşursam hadsizlik yapmış olurum ama CHP’nin ve CHP’lilerin adayı Bay Kemal. Gönüllerdeki aday falan değil, düz söylüyorum adayımız Bay Kemal” dedi.

CHP’li Engin Altay: Düz söylüyorum, adayımız…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Seyit Rıza’nın torunu, dersimli!!! Hiç bir zaman seçilemez…

 2. “Gel bakalım Muharrem” gibi bir şey olmuş.

 3. 2 hafta önce

  egrı soyleseydın ınanmıyacaktık.

 4. 2 hafta önce

  11 . mağlubiyete hazırlanıyorlar sonra kumpasoğlu gidermi çoook zor onu parti başkanlığından kimse alamaz 20. mağlubiyet olsa dahi

 5. 2 hafta önce

  Ağam kendine bakanlık yapmak ister.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!