İktidar yazarından ‘Akşener-İmamoğlu’ senaryosu

“Son günlerde İBB Başkanı İmamoğlu’nun CHP kabul etmezse İYİ Parti’den aday olabileceği, bunun için Akşener’le anlaştığı yönünde yeni söylentiler karşımıza çıktı.”

featured

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun Karadeniz turu ve burada verdiği mesajlar üzerinden yorumlarda bulunan Yeni Şafak yazarı Mehmet Acet, İmamoğlu’nun bir özgüven patlaması yaşadığını öne sürdü. Meral Akşener ile İmamoğlu’nun birlikte hareket ettiğini öne süren Acet, şu iddialarda bulundu:

“Kulislerde İYİ Parti’nin, Meral Akşener’in, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte 6’lı masayı devirme hazırlığı yaptığı yönünde bir takım söylentiler dolaşıyordu zaten.

Akşener’in hem bu konudaki sessizliği, hem de kendisinin söylemek isteyip de söyleyemediği şeyleri söylemesi için o masada tuttuğu Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın paylaşımları, muhalif çevrelerde ümitsizlik havasına yol açmış, “Buradan bir şey çıkmayacak galiba” duygusunu perçinlemişti.

Bütün bunların üzerine, son günlerde İBB Başkanı İmamoğlu’nun CHP kabul etmezse İYİ Parti’den aday olabileceği, bunun için Akşener’le anlaştığı yönünde yeni söylentiler karşımıza çıktı.”

İktidar yazarından ‘Akşener-İmamoğlu’ senaryosu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

  1. 1 ay önce

    Boşuna veryansın etmeyin aday mansur olacak sizin için üzgünüm veryansıncılar

  2. 1 ay önce

    cok ıyı olur en azından herkes bu adamın chplı olmadıgını ıdrak eder.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!