İlahiyatçı İhsan Şenocak’tan ‘Bebek sahili’ yorumu: İdam etmekten başka çare yok

Bebek'te bir çiftin herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girdiği görüntüler tüm kesimlerin tepkisini çeken çekerken, ilahiyatçı İhsan Şenocak'tan tartışma yaratan bir yorum geldi.

featured

İstanbul Bebek ilçesinde bir çiftin herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girmesi sosyal medyada tepkilere neden oldu. Şüphelilerden Ö. K. tutuklanırken, C. M. T. ise Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gözlem altına alındı.

Şüphelilerden C. M. T.’nin ilk ifadesinde “Biz dans ediyorduk” dediği, Ö. K.’nin ise suçlamayı kabul ettiği öğrenildi.

Şüpheli Ö.K.’nin nöbetçi sulh ceza hakimliğinde verdiği ifadesinde ise, “Olay sırasında tiner kullandığım için onun etkisi altındaydım. Mağdur yanıma gelerek benden bira istedi, akli dengesinin yerinde olmadığını bilmiyordum, normal şekilde davranıyordu. Ben zaten mahkumum, izinliyim, pişmanım ve tedavi olmak istiyorum. Serbest bırakılmamı talep ediyorum” ifadelerini kullandı.

thumbnail
İlişkili Haber

Bebek sahilinde uygunsuz görüntülenen şüpheliler hakkında karar… İfadeleri ortaya çıktı

‘DARAĞACINDA SALLANDIRAN BİR NİZAMA MUHTACIZ’

Yaşananlar ülkede tüm kesimlerin gündemine otururken ilahiyatçı İhsan Şenocak’tan tartışma yaratan bir yorum geldi. “Çıplaklık çağdaşlık, fuhuş özgürlük oldu(!)İnsanlığın fıtratıyla oynandı” diyen Şenocak, devamında şu ifadeleri kullandı: “Kimse Allah’tan(cc) merhametli olamaz. Milletin gözü önünde zina yapanı, toplumu ifsat suçundan idam etmekten başka çare yoktur. Namussuzu zindanda besleyen değil, darağacında sallandıran bir nizama muhtacız.”

İlahiyatçı İhsan Şenocak’tan ‘Bebek sahili’ yorumu: İdam etmekten başka çare yok

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 8 ay önce

  Dun Tugce Kazaz katilimli sirk dersimiz vardi, bugun ku dersimiz de riya. Kokain tacirleri, ihale komisyonculari, kadin katilleri, cocuk katillleri, tecavuzculer icin idam istemeyen, iki tane terbiyesizin kendi arasinda yaptigi icin idam istiyor. Onlarin yaptigi ile kimsenin ahlaki bozulmaz, digerleri ise toplumsal cokuntu.

 2. 8 ay önce

  sen camilere sahip çık gerisini biz hallederiz.

  Cevapla
  • 8 ay önce

   Camileri bunlara mı terk edelim ! Cami de bizim, cadde de , sokak da…

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!