MHP’den Mansur Yavaş’a çok sert sözler: Artık rahat durmalı

featured

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı sert sözlerle hedef aldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı hedef aldı. Yalçın, “Mansur Yavaş artık rahat durmalı! Sayın Genel Başkanımızın haklı ikazlarını dikkate almalı! Almazsa kendisi bilir. Bizden söylemesi: Rüzgâr eken fırtına biçer. Fitne eken; öfke, kin, nefret, hışım ve şiddet biçer! Halkın haceti bunlar değil!” ifadelerini kullandı.

Yalçın’ın paylaşımları şu şekilde:

CHP’li Seyit Torun, Mansur Yavaş’a ayar veren Genel Başkanımız hakkında densizlik ederek sosyal medya üzerinden “Orada dur Bahçeli!” diye tıslamış! Haddini bil Torun! Haddini ve yerini bil! Tatava yapma! Koskoca MHP Lideri; partisi aleyhinde dolap döndüren düzenbaz Mansur Yavaş’a uyarıda bulunmayacak, sicilli devşirmeniz de MHP’nin arkasından serbestçe iş çevirecek öyle mi? Sevsinler sizi! Seyit Torun, hızını alamayıp “Tehditleriniz acizliğinizdir.” demiş.

Asıl acizlik, kendi insan kaynaklarını tüketip MHP’nin sokağa bıraktıklarıyla iş tutmaktır. Seyit Torun! Arkasında halkın olduğunu iddia ettiğin Mansur Efendi var ya, halka hizmet için harcama yapması gerekirken Belediye bütçesinden MHP’nin safra ve atıklarına ulufe dağıtıyor. Bir zamanlar Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi CHP’lileşmekle suçlayan bu hadsiz, şimdi sizin kucağınızda perde arkasından MHP düşmanlığı yapıyor. Ne kadar düşük, atık, artık, fosil, muarız varsa başına topluyor, yallayıp yemliyor.

Mansur Efendi arkasına aldığı İP Müdiresi ile birlikte, MHP camiasına fitne ve tefrika sokmak üzere atık ve dönek örgütlemedeki beyhude gayretini sevgili Ankaralılara tevcih etse, kendisi için de halk için de daha hayırlı ve yararlı olur. Mansur Yavaş artık rahat durmalı! Sayın Genel Başkanımızın haklı ikazlarını dikkate almalı! Almazsa kendisi bilir. Bizden söylemesi: Rüzgâr eken fırtına biçer. Fitne eken; öfke, kin, nefret, hışım ve şiddet biçer! Halkın haceti bunlar değil!

Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye ‘Mansur Yavaş’ çağrısı: Partiden atacağım…

Devlet Bahçeli’nin tehdidinin ardından Mansur Yavaş’tan ilk açıklama

Bahçeli’nin ‘Mansur Yavaş’ açıklamasına CHP’den ‘nefesli’ yanıt

Bahçeli’den ‘Ülkücü kavgası’ çıkışı: Bundan sonra Mansur Yavaş bey dikkat etsin!

MHP’den Mansur Yavaş’a çok sert sözler: Artık rahat durmalı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 9 ay önce

  hayırdır ya noluyor da yavaşa sardı mhp? seçim mi yaklaşıyor.

  Cevapla
 2. 9 ay önce

  HALKIN sectigi ve hala onayladigi bir belediye baskanina mafyavar söylemler geri teper !

  Cevapla
 3. Birde millete sorsanız, sizmi, Mansur’ mu…hayırdır neden birden bu kadar celallendiniz…

  Cevapla
 4. 9 ay önce

  Mansur Yavaş ne yapmış? Söyleyin bizde bilelim…

  Cevapla
 5. 9 ay önce

  Cumhurbaşkanı Mansur Yavaş, siz ne yaparsanız yapın tutmaz.

  Cevapla
 6. 9 ay önce

  Yaratılanı Yaratandan ötürü seven, Türk Milleti’ni yüceltmeye çalışan, Turan’ı kurmak isteyen MHPliler bunlar mı??

  Cevapla
 7. 9 ay önce

  Hırsızların Yolsuzluk yapanların Türk düşmanlarının
  Korkulu Rüyası.
  Mansur Yavaş..

  Cevapla
 8. 9 ay önce

  Mansur Yavas MHP’nin gözünde diken oldu cünkü Mansur Yavas Erdoganin rakibidir Cumhurbaskanligi seciminde bu da yalaka MHP’nin isine gelmiyor o nedenle saldiriyorlar.Mansur Yavas’a,ama unuttuklari birsey var.Gün gelir o mhp’lilerin hicbiri sokaklarda gezemez.Bu millet sabreder ama ihanete gerektiginde yumrugunu vurur Bahceli ve isbirlikci eskiyalari milletin nefesini daha cok hissetmek gibi bir yola basvurmasinlar,ciktiklari yeri bulamazlar.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!