Odatv-Sözcü-Halktv-Cumhuriyet ‘milletin .mına koyacağız’ sözünü unuttu

Ekrem İmamoğlu Cengiz Holdingi ziyaret edince ne CHP'ye yakın medya ne de yandaş medya haberi görmedi. Odatv ise haberde bir cümleyi yazmayı unuttu.

Odatv-Sözcü-Halktv-Cumhuriyet ‘milletin .mına koyacağız’ sözünü unuttu

Her Mehmet Cengiz ve Cengiz Holding ile ilgili haberi “Milletin a…sına koyacağız” ifadesiyle veren Odatv bu kez Cengiz holdingi şirin gösteren bir haberle verdi. Nedeni ise çok basit: Ekrem İmamoğlu Cengiz Holding’i ziyaret etti de ondan.

Hemen hemen her başlığını Cengiz’in sözleri üzerine kurgulayan Odatv’nin bu kez İmamoğlu ile Mehmet Cengiz’in kardeşinin buluşmasını, “İmamoğlu’ndan Erdoğan’ı çok kızdıracak buluşma” başlığıyla verdi. Haberin içinde ise Mehmet Cengiz’in millete küfrettiği sözlerin hatırlatılmaması dikkat çekti.

Mehmet Cengiz ve holdingi hakkında yıllardır ağır muhalif yazıların çıktığı Odatv’de holdingle ilgili dilini değişmesi ve holdingi şirin gösteren bir haber yapılması gözlerden kaçmadı.

SÖZCÜ VE HALKTV’DE HABER HENÜZ YOK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu elini kaldırsa haberini yapan Sözcü, Gerçek Gündem ve Halktv gibi siteler de İmamoğlu’nun “Milletin .mına koyacağız” diyen Mehmet Cengiz’in holdingini ziyaret etmesini henüz haber olarak görmedi.

YANDAŞ MEDYA DA SUSKUN

AKP’nin yandaş siteleri de sessiz. Cengiz Holdingi ve sahibi Mehmet Cengiz’i yere göğe sığdıramayan ve Ekrem İmamoğlu hakkında demediğini bırakmayan AKP medyası da söz konusu buluşmayı henüz görmedi. Bakalım onlar bu kez İmamoğlu ve Cengiz hakkında nasıl bir başlık atacaklar?

Beklemedeyiz.

İlgili haber: İmamoğlu ‘milletin .mına koyacağız’ diyen Mehmet Cengiz’in holdinginde

Odatv, Ekrem İmamoğlu’nun Cengiz Holding ziyaretini böyle duyurdu

Odatv’nin daha önce Cengiz Holding ile ilgili yaptığı haberlerin sadece çok az bir kısmı:

odatv cengiz holding
Odatv’nin Cengiz Holding ile yaptığı haberlerin bir kısmı