Saldırıya uğrayan müzisyenin sağlık durumuna ilişkin açıklama

Ankara'da bir eğlence mekanında uğradığı saldırı sonucu ağır yaralanan müzik grubu Piiz'in üyesi Mehmet Dudarık'ın (38), sevk edildiği Eskişehir Şehir Hastanesi’ndeki tedavisi sürüyor.

featured

Rock müzik grubu Piiz, 14 Aralık’ta Ankara’nın Çankaya ilçesindeki eğlence mekanında konser verdi.

Konserin ardından saldırıya uğrayan grubun davulcusu Mehmet Dudarık, Ankara İbn-i Sina Hastanesi’nde kaldırılarak tedavi altına alındı. Dudarık, daha sonra ise Eskişehir Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

Eskişehir Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Mustafa Sungur, Dudarık’ın beyin cerrahi servisinde tedavine devam edildiğini ifade ederek, “Hastamız dün itibariyle hastanemize nakil alınmıştır. Beyin Cerrahisi Servisi’nde takip ve tedavisi devam etmektedir. Şu aşamada hayati tehlikesi bulunmamaktadır” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Rock müzik grubu Piiz, 14 Aralık’ta Çankaya ilçesindeki eğlence mekanında konser verdi. Konserin ardından grubun davulcusu Mehmet Dudarık, sahneden inerek, konseri izleyenler arasında bulunan çocukluk arkadaşı O.O ile dans etmeye başladı. Bu sırada kalabalık arasında bulunan B.K.K., Dudarık’a, ayağına bastığı gerekçesiyle tepki gösterdi. Kısa süreli gerginliğin ardından Dudarık, dışarıya çıktı.

Dudarık, eğlence mekanının önünde telefonla konuşurken dışarıya çıkan B.K.K.’nın yumruklu saldırısına uğradı. Başına aldığı yumruk darbesiyle düşen Dudarık, yerde de defalarca yumruklandı. Ağır yaralanan Dudarık, arkadaşları tarafından Ankara İbn-i Sina Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayın ardından B.K.K. ise polis tarafından gözaltına alındı.

Dudarık, Ankara İbn-i Sina Hastanesi’nde anestezili kapalı MR çekilemediği için Eskişehir Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

thumbnail
İlişkili Haber

Piiz grubunun bateristine yumruklu saldırı: Yoğun bakımda

Saldırıya uğrayan müzisyenin sağlık durumuna ilişkin açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!