Sansürlenen fotoğraf kavga çıkardı! Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na sert sözler

featured
service

Usta yazar Bekir Coşkun’un cenazesinde Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce yan yana saf tutmuştu. Ancak CHP, fotoğrafları basına servis ederken İnce’yi karelerden kesmişti. İnce “Fotoğrafta bile beni kesen acaba Cumhurbaşkanlığı seçiminde bana oy vermiş mi” dedi.

VERYANSIN TV

“Bin günde memleket hareketi” kapsamında çalışmalarını sürdüren Muharrem İnce, Kocaeli’de açıklamalarda bulundu.

“CHP ile ilgi de, bir yetkili çıktı ben Atatürk demem, Gazi Mustafa Kemal derim dedi. Bunu kim söyletti. Kendisi söyledi. Azerbaycan konusunda çok çelişkili açıklamalar yapıldı. Kim söyledi bunu? Partinin yetkililer söyledi” diyen İnce şöyle devam etti:

“Bekir Coşkun ağabeyimizin cenazesine gittik. Sayın genel başkan ile yan yanayız. CHP’nin internet sitesinden fotoğraf yayımlıyorsun. Cumhurbaşkanı adayı olmuş, beş dönem milletvekilliği yapmış, gençlik kollarından beri hizmet etmiş adamın fotoğrafını kesiyorsun. Bunu sen yapıyorsun kendini sen tartıştırıyorsun. Fotoğrafta bile beni kesen acaba Cumhurbaşkanlığı seçiminde bana oy vermiş mi? Kazanmamı istemiş mi? Partide bölücünün kim olduklarını gösterdiler.” 

CHP’nin basına servis ettiği kare…

Fotoğrafın aslı…

Sansürlenen fotoğraf kavga çıkardı! Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na sert sözler

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. Demek buraya kadar düştünüz!Cenazenin ekmeği bile lazım size yani.Rezil haller.Vasatlığın fersah altında ezilirken koca toplum ve bunu senden daha iyi ve acımasız idare edebilen varken senin bilmem ne makamına oy geyiği yapman,pes!!!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!