FETÖ’cü Enes Kanter’den bir skandal daha

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in manevi oğlu Enes Kanter, bu kez de Time dergisinde 'Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın NATO'yu sindirmesine izin vermeyin' başlıklı bir yazı kaleme aldı.

featured

Fetö elebaşı Fetullah Gülen’in manevi oğlu Enes Kanter, ABD’de Türkiye aleyhindeki faaliyetlerine devam ediyor. Her fırsatta Türkiye’yi hedef alan Kanter, Time dergisindeki yazısında, İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya üyelik ihtimalleri üzerinden karalama kampanyasına girişti.

‘CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN NATO’YU SİNDİRMESİNE İZİN VERMEYİN’

Kanter, “Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın NATO’yu sindirmesine izin vermeyin” başlıklı yazısında, iki İskandinav ülkesinin, Türkiye’nin “kavgacı muamelesiyle” karşılaştığını öne sürdü. Türkiye, bu ülkelerden terör örgütleriyle aralarına mesafe koymasını yüksek sesle dile getiriyor.

İSVEÇ VE FİNLANDİYA’YI SAVUNDU

Söz konusu yazıda açıkça İsveç ve Finlandiya’yı savunduğu görülen Fetö’cü Kanter, “Daha güvenli bir dünya arayışıyla NATO’ya katılmaya çalışıyorlar.” dedi.

NATO ÜLKELERİNE SKANDAL ANKARA ÇAĞRISI

Kanter, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı suçlayıcı sözler sarf ederek, “NATO’nun bu tür talepleri kabul etmemesi gerektiğini ne kadar vurgulasam az” ifadesini kullandı. NATO konusunda Türkiye karşıtı görüşlerini sürdüren Kanter, ABD ve diğer NATO üyesi ülkelerden Ankara’nın karşısında “birlik olmasını” istedi.

FETÖ’CÜ ENES’TEN OSLO’DA ÇİRKİN HAREKET

Enes Kanter, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posterini ayaklarının altına aldığı bir video paylaştı. Kanter’in skandal paylaşımına sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in, ailesi onu reddettikten sonra ABD vatandaşı olarak Freedom soyadını alan manevi oğlu Enes (Kanter) Freedom, Norveç’te Human Rights Foundation (HRF) tarafından organize edilen sözde Oslo Özgürlük Forumu’nda, #StepOnTyranny (Diktatörleri Çiğneyin) adı altında gerçekleştirilen kampanyayı bahane ederek çirkin bir paylaşım yapmaktan çekinmedi.

FETÖ’cü Enes Kanter’den bir skandal daha

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 8 ay önce

  çok enteresan, FETÖCÜ FETÖCÜ’yü kötülüyor.

  • 8 ay önce

   Bana kalirsa, Enesyan Kanteryan yada Enesaridis Kanteratidis Türkiye Cumhuriyetinin halihazirdaki Cumhurbaskanini hedef aliyor.

 2. 8 ay önce

  Türkiye’ de de çok bunlardan, çeşitli kılıflara bürünürler, çok dindar bile gözükürler ama orjinal soyadları, ..yan veya ..dis’ le biter..
  İngiltere istihbaratının başındaki Türkçe bilen emmi boşuna mı bazı şeyler söylüyor..

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!