Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘Bay Bay Kemal’ yanıtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda gündeme getirdiği "Bay Bay Kemal" sloganına Organize İşler filmindeki meşhur sahneyle yanıt verdi.

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM’de partisinin grup toplantısında konuşan Erdoğan, “CHP’nin başındaki zata zaman zaman istihza ile yerli ve milli vasıflara sahip olmadığına işaretle ‘Bay Kemal’ diye hitap ediyoruz. Bu zat cumhurbaşkanı adaylığına niyetlenince kendi akıllı uslu bir sıfat aramak yerine sonundaki ünlemi anlamadan ‘Bay Kemal’ ifadesini sloganı haline getirmiş. Memleketin her işi gibi muhalefetin adayının sloganını bulmak da bize kaldı. Madem Bay Kemal bu ifadeyi bu kadar sevdi öyleyse kendisine bundan sonra kullanabileceği yeni sloganı da vereyim. Bay bay Kemal” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise Erdoğan’ın sözlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi. Kılıçdaroğlu mesajında, “Ey beşli çeteler, hani bir şarkı vardı…” ifadesini kullandı ve “Organize İşler” filminden bir alıntı yaptı. Kılıçdaroğlu’nun alıntı yaptığı bölümdeki “Bay bay hepiniz” sözleri dikkat çekti.

thumbnail
İlişkili Haber

Erdoğan’dan Babacan ve Davutoğlu’na: O zaman benim yanımda değil miydiniz!

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘Bay Bay Kemal’ yanıtı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. karagöz hacivat oyunu.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!