Melis Sezen’i hedef almıştı… Burcu Biricik’ten Ahmet Çakar’a ‘don’ çıkışı

Oyuncu Burcu Biricik, Melis Sezen'i kıyafeti üzerinden hedef alan eski MHP milletvekili Ahmet Çakar'a "Biz size altınızda donunuz var mı diye soruyor muyuz?" diyerek tepki gösterdi.

featured
service

Katıldığı televizyon programında, oyuncu Melis Sezen’i geçen yıl Altın Kelebek Ödül töreninde giydiği kıyafet nedeniyle hedef alan eski MHP milletvekili Ahmet Çakar, “Bu Sadakatsiz adlı dizide oynayan bir kız var. Adını filan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş, o kıyafet kanunen suç. Hem de şikayete bağlı olmayan bir suçtur. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok, göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş, yani bu ahlaksızlığın danikasıdır” ifadelerini kullanmıştı.

Pek çok sanatçı sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Ahmet Çakar’ın açıklamalarına tepki gösterdi.

 ‘BİZ SİZE ALTINIZDA DONUNUZ VAR MI DİYE SORUYOR MUYUZ?’

Son olarak, ‘Camdaki Kız’ dizisinin ‘Nalan’ı Burcu Biricik Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Çakar’a şu sözlerle sert tepki gösterdi:

“Beyefendiler biz size soruyor muyuz altınızda donunuz var mı diye? Sormuyoruz çünkü bizi ilgilendirmez. Sormuyoruz çünkü üzerimize vazife değil! Üzerinize vazife olmayan şeylerden rica ediyorum uzak durun artık! Sanıyor musunuz ki siz böyle konuşunca biz sizin uygun gördüğünüz şekilde giyineceğiz. Yapmayın komik olmayın!”

thumbnail
İlişkili Haber

‘Sütyeni yok’ diyerek Melis Sezen’i hedef alan MHP’li isim Adnan Oktar’ın kanalından çıktı

Melis Sezen’i hedef almıştı… Burcu Biricik’ten Ahmet Çakar’a ‘don’ çıkışı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!