Nagehan Alçı’dan Ekrem İmamoğlu’nu eleştirenlere: Tam bir sahtekarlık

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile çekilen fotoğrafın ardından gelen eleştirilere yanıt veren Nagehan Alçı, "Ekrem İmamoğlu’na bu şekilde saldırarak Devlet nezdinde konfor alanlarını genişletiyorlar. Kendilerini garanti altına alıyorlar. Ortada tam bir sahtekarlık var." diye yazdı.

featured
service

Aralarında Nagehan Alçı, Ertuğrul Özkök, Akif Beki’nin de olduğu gazetecilerle çekilen Karadeniz gezisi fotoğrafı kamuoyunda tepki çekmişti.

thumbnail
İlişkili Haber
İmamoğlu’ndan Nagehan Alçı eleştirilerine: Vız gelir tırıs gider

Bugünkü yazısında tepkilere yanıt veren Habertürk yazarı Nagehan Alçı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu savundu.

‘ORTADA TAM BİR SAHTEKARLIK VAR’

Eleştirenleri “Devlet’in hizmetkarları, tam bir sahtekarlık” sözleriyle suçlayan Alçı, şu ifadeleri kullandı:

Birincisi şunu tespit edelim… Bu fotoğraftan hareketle Ekrem İmamoğlu’na saldıranların hiçbiri -evet hiçbiri- mevcut siyasal rejimin muhalifi değil. Bilakis rejime faydalı kişiler. Hepsinin de zihinleri bir şekilde Devlet’in kontrolünde. Korku ya da başka sebeple. Sonuçta böyleler. İçlerinde geçmişte İmamoğlu’na samimi destek olanlar da vardır ama siyasal ideolojileri ya da korkaklıkları yüzünden istemeseler bile şu an bunlar zihinsel manada Devlet’in hizmetkarları. Ekrem İmamoğlu’na bu şekilde saldırarak Devlet nezdinde konfor alanlarını genişletiyorlar. Kendilerini garanti altına alıyorlar. Ortada tam bir sahtekarlık var.”

thumbnail
İlişkili Haber

İBB’den ‘Nagehan Alçı’ savunması: Bölgede çok seviliyor

Alçı şöyle devam etti:

“Somut örnek vereyim. Bundan daha iki hafta önce Ekrem İmamoğlu’na hapis istemiyle dava açıldı. Bugünkü Türkiye’de istenirse bu dava hemen mahkumiyet ile sonuçlanır. Yargıtay da anında onar. Yani o durumda Ekrem Bey aday falan olamaz. Bunu yapmak zor mu? Hayır 2022 itibariyle hiç de değil. Sadece karar verilip düğmeye basılması yeterli…

Peki bu hapis istemiyle dava benimle olan fotoğrafın yüzde 1’i hatta binde 1’i kadar konuşuldu mu? Sosyal medyada gündem oldu mu?

Hayır, bu mevzu hiç konuşulmadı ve gündem olmadı çünkü korkuyorlar…

İşte bu kişiler şimdi de utanmadan Ekrem İmamoğlu’na üstünlük taslamaya kalkıyorlar.

Bu acınası manzaranın ideolojik ve siyasal sebepleri var. Onu da bir başka yazıda izah edeceğim. Bu analiz çerçevem konusunda çok iddialıyım. Bunu çok somut biçimde de isim isim de ispatlamaya hazırım.

Dolayısıyla bu “celebrity” ve gazeteci saldırganlar başta olmak üzere hepsi birden aslında hiç sevmedikleri Recep Tayyip Erdoğan’a son derece faydalı olacak bir buhran geçiriyorlar. Tayyip Bey başta olmak üzere tüm Devlet erkanı bu akılsızlık tablosuna bıyık altından gülüyordur. Türkiye’nin durumu bu maalesef.”

thumbnail
İlişkili Haber

CHP’de ‘Nagehan Alçı’ çatlağı… Kaftancıoğlu’ndan Gezi göndermesi

Nagehan Alçı’dan Ekrem İmamoğlu’nu eleştirenlere: Tam bir sahtekarlık

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 2 hafta önce

  eger Nagehan Alci sizi savunmaya baslamis ise, yapilmasi gereken en dogru sey tevbe edip Allah’a siginmaktir.

 2. 2 hafta önce

  Nagehan Alçı; onuyu saptirmada, hem suçlu hem güçlü olmada uzmansin, seninle kimse yarışamaz, eline su dokemez, kocanı bilmem🤣

 3. 2 hafta önce

  Devlet, rejim, devletin hizmetkârı… Şu fetö artığının kullandığı terimlere bakar mısınız! Devletin hizmetkârı olmak ne zamandan beri suç oldu? Rejim diye tanımadığın her ne ise, sana benzer yazar bozuntularının desteği ile bu güne ulaşmadılar mı! …… Peki, biz devletin hizmetkârıyız doğru, peki sen kimin hizmetkârısın? AB, ABD, fetö yada hepsi?

 4. 2 hafta önce

  Ortada bir tek sahtekar var o da Nagehan alçı denen feto artığı. Feto artığı demek suç değil ki yalan da değil hani. Yorumumu sansurlemeyin.

 5. 2 hafta önce

  Sahtekarın Allahı sensin ulan omurgasız fetö artığı!

 6. 2 hafta önce

  Bu chp li vipler chp+hdpkk iliskisinede tepki göstere bilseler..

 7. Evet “ortada tam bir sahtekarlık var”…bu kesin…
  Kamuflajın bir yöntemi de bu olsa gerek..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!