Ölümsüz şerefsizler!

Nihat Genç yazdı...

Ölümsüz şerefsizler!

BİR

Meral bacının gözdesi İyi Parti'li Lütfi Türkkan şehid ailesine/halkın bacısına küfrediyor!

Meral 'bacı'nın gözdesi, çünkü, Kocaeli'den birinci sırada aday yapıp çıkarttı, balyoz günlerinin vatansever subayı Ali Türkşen'i ise ikinci sıraya koyup refüze ettiler, sırf Lütfi Türkkan çıksın diye Ali Türkşen'i harcadılar! Ali Türkşen de acemisi olduğu siyasette nasıl hiç edilip kullanıldığını acılarıyla gördü ve ama irade koyup kapıyı çekip çıkmasını da bildi!

Bunlar, Türk siyasetinin sağcılarıdır, ANAP'ı, DYP'si, İyi Partisi, siyam ikizleridir, tanıyın bunları, tanıyın da büyüyün.

Malikanelerine ve rantiyelerine ve halkın sırtına yan gelip yatmış ve ağızlarından milliyetçilik'i bırakmayıp milli değerleri hamasetle sömüren ve ülkenin son 90 yılını heba eden sağ siyasileridir, bunların ağzına milliyetçilik'i verenler de milliyetçi değil bunların marabaları ırgatları mafyavari adamları kapılarını bekleyen köpeklerdir!

Şaibeli servetleri ve vekil olmanın dayanılmaz zorbalığıyla ona buna kabadayılıkla-fütursuzlukla siyaset yapan bu şerefsizler sürüsü ANAP ve DYP'yi mahvedip, tarihe gömüp, rezillikleriyle-hırsızlıklarıyla da merkez sağı bitirip AKP'nin önünü açıp siyasi islamcılara ülkeyi yağma şansı verenlerdir!

Ve ama bu verimli sağcı tarlanın nadasa bırakılmadığını AKP içinde ve İyi Parti'de yeniden bitlenip dallanıp budaklanıp otlandığını ve Kılıçdaroğlu'nun da partisini bu rantiye ağalarının limanına ağzının suyu aka aka yanaştırdığını gördük!

Tanıyın bunları!

Sağ muhafazakar yapıları kuşatmış milleti iliklerine kadar sömüren bu şerefsizler her yerdedir ve şimdi bir daha 'gelmekte olan' aynı felaketin ta kendisidir, hamaset aynı milliyetçilik aynı dini siyasete alet etmek aynı mezhep ayrımcılığı aynı yiyici aynı yağma ve talancı sürüdür!

Ve bugün, hala arsız şımarık, hala, .ke keyif yaşayan ölmez yanmaz bitmez tükenmez rezil olmaz hesap sorulmaz bu sağcıları koruyan, olacak şey değil Cumhuriyet Gazetesi, Sözcü Gazetesi, Yeniçağ Gazetesi ve Halk TV, vb, Lütfi Türkkan'a karşı tek laf edemediler.

Lütfi Türkkan gibi kaşarlanmış kullanışlı işbirlikçi rantiyeci pislikleri korumaya utanmıyor musunuz?

Daha iktidara gelmeden kişilik bozuklukları klinik bu piskopatları örtmeye çalışıyorsunuz?

Demek iktidarınızda daha ne .oklar yiyip, AKP gibi üstünü örteceksiniz?

Şimdiden tıynetinizi 'yandaşlığa' köpekliğe marabalığa alet/teşne yazarlığınızı gösterdiniz!

Krallıkları ellerinden alındığı için (ANAP ve DYP) hınç ve intikam içinde kudurmuş millete saldıran bu sağcı megaloman piskopat zenginleri muhalif basın neden korur, çıkarınız ne?

AKP'nin işi bittiği için Batı ve Nato tarafından dünkü hırsızlar dün cemaatlerin kapılarını devlete ve partilerine açanlar yine neden devreye sokuluyor?

Harap olmuş Türk siyaseti ve hukukuna ve devletine 'alternatif' siyaset diye kullanışlı bu narsist manyaklardan başka bu ülkenin kimsesi kalmadı mı?

Sözcü ve Cumhuriyet ve Yeniçağ ve Halk TV, insanlık değerleriniz ve hukukunuz bu mudur?

İstisnasız alayınıza sesleniyorum!

İyi Parti'yi kim finanse etti, bileniniz var mı?

İyi Parti'nin parti programını kim yazdı, biliyor musunuz, hayır!

İyi Parti'nin vekil listelerini kim hazırladı, biliyor musunuz, hayır.

İyi Parti programında özerklik imaları çok açık güneydoğu politikalarını sinsice kim kaleme aldı, biliyor musunuz, hayır.

Bugün Meral Akşener'in grup konuşmalarını kim yazıp eline veriyor, biliyor musunuz, hayır.

Nato'nun gençlik konseyini İyi Parti'de gençlik teşkilatı/omurgası yapan kimdir, biliyor musunuz, hayır!

CIA ajanı Ruzi Nazar'ın yetiştirmesi Enver Altaylı'nın yeğenini o partiye başkan kim yaptı, biliyor musunuz, hayır!

Eşşek gibi biliyorsunuz!

Fetö'nün bu partideki varlığı hakkında size tek kelime yazdırtmayan güçlerin tam da gladyo yapılanması olduğunu adınız gibi biliyorsunuz ama susuyorsunuz!

Neden bu ülkeyi 90 yıldır sömüren hamasetçi şerefsizleri örtbas ediyor ve bu şerefsizler eliyle PKK'yla yakantop saklambaç oynamayı siyaset diye Kemalist kitleye kakalıyorsunuz, utanmıyor musunuz?

Türk sağının kokmuş çürümüş ve Mamak çöplüğü gibi patlayıp infilak etmiş arkasını bilmediğiniz karanlık adamlarını niye destekliyor onların pisliklerini yine güya kurnazlıkla neden örtmeye çalışıyorsunuz?

Şehid, bir ülkenin bayrağından sonra gelir, adamdaki fütursuzluğa bakın, bu toprakların en büyük değerlerine açıkça küfrediyor ve adına kemalist ve vatansever diyenler, sessiz kalıyor!

Şehid, hayatını ülkesine feda etmiş, vatanseverliğin en yüce kutsal değeridir, ve adam uluorta küfrediyor, sessiz kalıyorsunuz!

Şehid, yoksul halkımızın ta kendisidir, acı ve trajediler yaşamış halkımıza malikane sahibi rantiyeciler hamasetçiler küfrediyor ve sessiz kalıyorsunuz!

(Ve dün akşam Habertürk ekranında dört kadın, ki, üçü megri megri deyip açılımlarda ağlayan, içlerinden yanmaz kokmaz rezil olmaz utanmaz Sevilay Yılman kalkmış, utanmadan, Lütfi Türkkan için 'bir İstanbul beyfedisi' diyor ve diğerleri susuyor! )

Türk sağı, zehirdir, irindir, lağımdır, kutsal dini ve milli değerleri şahsi sarayları çiftlikleri için kullanan üç kağıtçılardır, hala akıllanıp öğrenemediniz mi?

Bu şerefsizleri ancak Cumhuriyet ve hukuk değerlerinin kurumları ve iradesi, tarihten ve piyasadan silebilir, öğrenemediniz mi?

Ey liberalleşen kemalistler, toksik stres depresyon altındaki insanlar peluj oyuncak ayılara sarılsa bile kendini iyi hisseder!

Ağır siyasi depresyonununuzu halkı iliğine kadar sömürmüş bu piskopat narsistlere sarılarak mı tedavi ediyorsunuz!

Ekmeleddin, Abdullah Gül, Meral bacı, Fetö, Nato, açılım, vs. sevdanız bir türlü bitmedi, bunlar bitmez, biri gider öbürü gelir, bu ahlaksızların sonu gelmez, bu ülkenin ekonomisini, ordusunu, kurumlarını yıkan bu bir türlü bitmeyen sağcılıktır, siz Cumhuriyetçisiniz, kendinize gelin, bu pisliklerle aynı yatakta topluca seksten utanmıyor musunuz?

Unutmayın, bir zamanlar ağbi dediğimiz ne cesur soylu milli aydın dediğimiz insanların yüzde doksanı bugün bu narsist yılışık zenginlerin fütursuzluğuna susuyor, daha ne günler göreceğiz Allahım, bunun cumhuriyetçi kitlede karşılığı çok ağır olacak!

Kalp kırıklığı ciddi bir fiziksel acıdır, intikamı feci olur, ihanetin bedeli daha ağırdır!

Kendimizi kötü hissederiz, iç dünyamızda sığındığımız o iç ses o vicdan susarsa, bu topraklar ebediyyen elimizden kaybolur!

Bu pisliklere sarıla sarıla koruya koruya sizler de sağcılar gibi toksik zehir saçan bitmeyen lanete dönüşürsünüz!

İç sesimiz, cumhuriyettir, herkesin hukuk karşısında eşitliğidir, iç sesimiz, hukukdur, iç sesimiz ülke bütünlüğünün kadim değerleridir, bu değerler bir susarsa, dolmuşuna gelip gaz verdiğiniz siyaset beyninize baltalar gibi iner.

Ve siz de ellerinde terminatör testeresi o Fetöcü tarikatçı sapıklar gibi bütün insani ve hukuk değerlerini parçalamaya başlarsınız!

Kardeşlerim, bildiğini okuyan, meydan okuyan, hukuk'tan ve Cumhuriyet'ten başka kimseye eyvallahımız yok diyen o 'kemalistler' nerede?

Kendinize gelin, korkmayın, iradenizi tekrar elinize almak için, kapıyı yüzlerine çarpıp basın çıkın, vatan ve ekmek ve bölüşümünden başka hiç bir şeyi dert edemeyiz, deyin, bu tezgaha kumpasa ortak olamayız, deyin, bir kişilik koyun!

Ki, beyninizin içindeki fotoğrafçı, sizin alçaklara hırsızlara karşı direndiğiniz bu fotoğrafları hafızanıza kaydetsin.

İşbirliğini red ettiğiniz direndiğiniz bu an'lar yeniden iftirahınız itibarınız erdeminiz insan yüzüne bakacak insanlığa güven ve umut olacak cumhuriyetçi kişiliğiniz olsun!

Sağcıyla Natocuyla gladyoyla işimiz olmaz deyin, ki beyninizde sizi insan ve kişi yapan bir iftihar erdem onur albümünüz olsun!

Zihnimizdeki eyvallahsız kapıyı vurup çıkan resti çeken direniş anları insanlığın aydınlığın cesaretin doğuşunu gösteren 'devrim' anlarıdır.

Sahi, bir kemalistin üç kağıtçı hırsız çetesiyle ne işi olur?

Dışardan, CHP'den Halk TV'den dayatılan seslere kanmayın, önce sizi bağımsız insan birey yapan Milli Mücadele ve Cumhuriyet'i hatırlayın, iç sesinizle soylu vatansever kahramanlarımızın seslerini akord edin!

Sesinizi Türk Milleti'nin bağımsızlığı, hukuku, varlığı ve Cumhuriyet değerleriyle akord edin!

Sesinizi kimseler duymadan görmeden ülkesi için ölmüş soylu kahramanların türküleriyle destanlarıyla akord edin!

Sesinizi, Fatih'le Yunus'la Pir Sultan'la Mustafa Kemalle ve 20 yaşında şehid düşen dünya güzeli biricik yoksul çocuklarımızın sesiyle akord edin!

Bu rantiyeci çiftlik sahibi sünepe asalaklarla değil!

Batı'nın gladyonun Nato'nun dayatmalarının içinizdeki dır dırcı seslerine muhalif diye kanmayın.

Sizi depresyona sürükleyen AKP'nin hukuksuzluklarından kaçıp başka çözüm yok diye gladyonun Fetö'nün kucağına düşmeyin, cellatlara ve hainlere aşık olmayın, aksine, kaleminiz susarsa mermilerinizle merminiz biterse yumruklarınızla direnin, gücünüz yetmezse hiç değilse yatağınızı ayrı serin yüzlerine bakmayın yollarına çıkmayın!

Oysa, iç ses, vicdanın sesi, size, varlığımız tehdit altında diyor, katıksız saf bir milli heyecanla cevap verin, Fetö'nün ve gladyonun ve açılımın iktidar rüşvetine payanda olmayın, insan ve Cumhuriyet değerlerine kasteden ve öğüten piranaların partilerini terk edin!

AKP'nin hepimizi içine düşürdüğü kaygı, duygusal acı, felaket ve kaos senoryoları ve belirsizlikler zirve noktada bütün değerleri yok etti ve hakikaten milletimiz büyük tehdit tehlike altında, ancak, bu kaygıyı ve kaosu Fetö'nün labirentlerine yine fareler gibi sıkıştırılmayı güdülmeyi kabul ederek, yok edemeyiz.

Cesur olun, masaya yumruğunuzu vurun, o gazeteler size içinizden geldiği gibi yazdırtmıyorsa yazmayı bırakın, basın tekmeyi çıkın ve yeniden bağımsız eyvallahsız Cumhuriyet'in meşalesiyle aydınlatın!

Çok korkuyorum, çünkü, kandırılmaya aldatılmaya hiçte müsait olmayan bir zekaya sahipsiniz ve şimdi aşikar önümüzde sağcı megolamanyak kullanışlı piskopat siyasilerin kuklası olmuşsunuz, akıl almıyor, bir büyük girdap türbülans içinde bir büyük depremin daha milletçe altında kalıyoruz!

Bir daha içinize dönün, Allah bizimledir, iç sesinize kulak verin, sesinizi yenilmemiş aldanmamış esareti kabul etmemiş soylu tarihi ve milli mücadele kahramanlarının sesiyle türküleriyle marşlarıyla akord edin!

Bu çürümüş sağcılar bu şerefsizler görmüyor musunuz hiç ölmüyorlar, rezil olmuyorlar, halktan Allah'tan hiç korkmuyorlar, hangi tezgah hırsızlık içinde yakayı ele verseler yine ayakta yine utanmadan sıkılmadan siyasetin yine en önünde yine baş kahramanlığına soyunuyorlar!

Tıpkı bilim-kurgu marvel filmleri gibi, kılıç girmiyor mermi işlemiyor, bomba atsanız ölmüyorlar... Dün de bugün de ölmez yanmaz kokmaz utanmaz bir kimlikleri var!

Onlara acılar trajediler felaketler hırsızlıklar rezillikler sapıklıklar soygunlar yağmalar talanlar ahlaksızlıklar imansızlıklar ve hayatın gerçekliği hiç işlemiyor!

Kaftancıoğlu, Kılıçdaroğlu, siyasi islamcılar, şeyhler, rantiye çiftlikleri, Sezgin Tanrıkulları, Kaan Salıcılar, nicesi, bir makine, duygu yok erdem yok ahlak yok din yok!

Bu pilli kukla, bu kurulu makineye insanlık ve duygu öğretecek sosyal bir kültür sosyal bir eleştiri büyük medyada hiç yok!

Ama biz ölüyoruz, ama biz aç ve işsiz kalıyoruz, ama bizim milli bütünlüğümüz parçalanıyor, ama onlar hiç ölmüyor, ama bizler doğuda ölüyoruz.

Biz Cumhuriyetçiler basında bağımsızlıkta hukukta anayasada mecliste tek tek ölüyoruz, tek tek yok oluyoruz, ama onlar hem iktidarda hem muhalefette, hala her yerdeler ve uzaylı yaratıklar gibi ve şeytan gibi ve makineler gibi ölümsüzler!

Ama onlar ölmüyor, çünkü onları dayatan üreten var eden Batı'nın makineleri, bunlar, insan değil, makine adamlar! Kalbi vicdanı erdemi olmayanın cumhuriyeti bir milleti bir devleti olamaz!

Duygu yok, kalp yok, türküleri yok, tarihleri yok, onları Batı ANAP'la üretip gönderiyor, AKP'yle bir daha üretiyor, liberallerle üretip yolladılar, şimdi kemalistlerden yine bu yanmaz kokmaz makine adamları bir daha üretmişler, bakın, hırsızlık yolsuzluk karşısında susacak kadar utanmayacak kadar kalbi vicdanı erdemi ahlak'ı terketmişler!

İKİ

Büyük Türk Milleti!

Milli meselelerini kendi başına tartışan, karar alan, sorumluluğunu üstlenen, heyecanını duyan, kültürünü yaşatan topluluklara 'millet' denir, dışarda kalanlara, hain ya da hainliğe müsait avam ya da parya ya da sürü denir!

Bütün dünyaya eşitlik fikrini sanıldığının aksine sosyalistlerden çok önce Cumhuriyetçiler yani yoksul halkın iradesini tek güç 'millet meclisi' yapanlar getirtmiştir, krallardan padişahlardan iktidarı alıp yoksul halkı cumhurbaşkanı ve yüksek komutan seviyesine Türk Milleti gibi büyük milletler getirmiştir!

Aşağılanan horlanan köylüleri yoksul insanları 'halk' ve halkı seçimle irade haline getirip meclisler kurdurtup büyük millet yapmayı başaran Cumhuriyet'imizdir!

Dokunulmazlıkları kaldırıp ve sıradan köylü çocuklarını büyük yargıçlar yapan ve herkesi hukuk karşısıda eşitleyenlere ve herkesle ekmeğini bölüşenlere 'millet' denir. Meclisi ve iradesi ve bağımsızlığı olmayanlara 'millet' denmez! Bir avuç rantiye karşısında susup oturanların ahlakı ülkesi dini kitabı vicdanı yoktur, olamaz!

Kendini bağımsızca yöneten topluluklara millet denir.

Millet, milli itibardır, milli haysiyetdir, itibar ve haysiyet olmadan insan ve millet olunmaz!

Millet, ırklardan ümmetten daha büyüktür, millet ve milliyetçilik fikrini burjuvadan ve tarikatların ve şarlatan sağcıların elinden alan tek güç Cumhuriyet'tir, cumhuriyetçiler'dir! Çünkü ülkesi için varını yoğunu feda etmeyenler 'milliyetçi' olamaz!

Aksine vatanseverliği dahi kriminalize edip milliyetçiliği dahi aşağılayan bunalım ve ihanet içinde yazarların Fetö'nün ve Nato'nun kucağına ne kadar rahat kahpeliğini ve oturduğunu gördük.

Oysa, hepimiz varlığımızı milletimize ve soylu tarihine borçluyuz!

Oysa hepimizin ilk işi milletimizin sırtındaki sülükleri tarikatları beleş geçinen şaibeli zenginleri ve rantiyeleri parçalamak olmalı.

Terbiyesiz adamlar, bin dairesi olan İmamoğlu kim, Lütfi Türkkan'la yapışık ikizler gibi Meral Akşener, kim, dolmuşuna geliyorsunuz, 90 yıllık sağcı iktidar tarihinden hiç ders çıkartmamış gibi aynı yalan aynı tezgaha bir daha binmişsiniz! Yoksa size de mi paracuklardan koklattılar?

Sağcı olsun solcu olsun hırsızın bölücünün hakkından gelemiyorsan, ağlamaya da hakkın yok, kölesin!

Aristokrasiyi oligarşiyi ve ruhban sınıfını devlet aygıtlarından temizlemeden bu topraklarda hiç kimse 'milliyetçi' olamaz ve bu toprakları hak edemez!

Hiç kimse bu topraklarda Milli Mücadeleye ve Cumhuriyet'e karşı olan milli sadakatini unutamaz ve milli sadakatini açılım oyunlarıyla ihanet oyunlarına peşkeş çekemez!

Hırsızlıklara megaloman zenginlere ve rantiyelere ve TÜSİAD'a göz yumuyorsunuz!

İnsan haklarını içselleştirip kurumsallaştıran insanlık değerlerine sadakatimizi dahi çar çur edip insanlık içine çıkacak milli dayanışma ve cesareti ve iradeyi hiçe sayıp heba ediyor ve milletimizi tarih önünde çaresiz zavallı bırakıyorsunuz!

Aksine, ve sizlere rağmen, toprağımızın bağımsızlığı ve insanlık değerlerine sadakat konusunda bütün milletlerden bizi ayıran üstün meziyetlerimiz var.

Binlerce yıl esareti kabul etmeyen bir milletin çocuklarıyız!

Ve dünyada dışardan gelenleri hızla bağrına alıp kardeşleştiren tarihler içinde en güzide milletiz.

Çünkü, toplumu bütünleştirici değerlerimiz çoktur, türkülerimiz, bayramlarımız, cumhuriyetimiz ve bağımsız karakterimiz vatan toprağı Anadolu'yu (tapınak gibi) ibadetleştiren çok yüksek bir kültürün çocuklarıyız!

Söyleyin, bu milli değerlere ne yaptınız, hukuk karşısında dokunulmaz, soylu, ruhban vs. tanımayan Cumhuriyet'in kurumları ve bekçileri ve yazarları ve partileri nerede?

Vesayeti, saraydan, işgalden, emperyalistlerden, padişahtan, ümmetçi şeriatçılardan ve bir avuç derebeyi ve zenginden alıp halka veren halkın iradesiyle Cumhuriyet'i kuran irade ve bu iradenin soylu evlatları nerede?

Şaşkınlık içinde bakıyoruz, açılım siyasetinizde, Cumhuriyet kurumları, gazetelerinizde acaba neden Atatürk kadar ünlü değil. Çünkü Atatürk'ün sadece posterine ihtiyacınız var, ve dokunulmaz sağcı ve ruhbanları tasfiye edecek Cumhuriyet'ten siz de korkuyorsunuz!

Cumhuriyet kurumlarıyla vardır. Ama siz cumhuriyet'i dışlayıp pisliklerinizin üstüne Atatürk posterini bir şal gibi örtüyorsunuz, böyle olsaydı, köle ve yoksul ve kurumsuz ülkelerin üstünü de (Afrika, Hint, vs. gibi) büyük bir şal ya da posterle örter, esaretlerini giderir karınlarını doyurulurdu!

Posterini alıp Cumhuriyet'i sattınız!

Çünkü milli mücadelenin bu ülkeye verdiği ruhu bedeni sattınız!

Ve milli misakı dahi mecliste pazarlık konusu yapacak hale geldiniz.

Çünkü sözde kemalist dediklerimiz milli bilince sahip olmayan rakıcı balocu papyoncu fular takan özenti içinde bir elit sürüsü, yurttaşlığı soğan kabuğu gibi kuru yavan aşağı bir değer olarak görüyorlar ve aslında kendilerini kimseyle eşit görmek istemiyorlar!

Yurttaşlık kuru bir değer değildir, hepimizi eşitleyen ve herkesten hesap soran hukuki bir kurumdur. Cumhuriyet'imiz kültür ve kurumlarıyla yurttaşlığımıza millet olmanın değerlerini kattı, Yunus gibi Pir Sultanlar gibi bizi yüksek kardeş ahlak ve insani mertebeye çıkardı!

Türk Milleti'nin en asli özelliği (dönem dönem arizi aydın elit kadroları dışında) Batı karşısında teknolojik geriliğine rağmen hiç bir zaman aşağılık duygusu yaşamamıştır, işte Cumhuriyet, bu meydan okumanın şahididir!

Ama sayenizde yeniden 'aşağılık' duygusunu, yeniden özentiyi ve yeniden halka köylüye güvensizliğini siyaset yaptınız, çözümsüzlüğü omurgasızlığı dayatmaları hizaya gelmeleri dizayn olmaları başka çıkış yok ne yapalım deyip mandacılık benzeri ittifakları kabullenen sayenizde bir aşağılık sınıfımız oluştu!

Siyasi islamcıların yirmi uzun yıllık hınç ve intikam siyasetleri bizleri fazlasıyla ürküttü, ama bu depresyon hali, insani ve cumhuriyetçi ve direnen bağımsız kimliğimizi bozmamalı, aksine siyasi islamcılar'ın hınç ve intikam siyasetine aynı kinle cevap vererek kendinizi-iradenizi inanırlığınızı güvenirliliğinizi yani bir aradalığımızı parçalarsınız.

Ki sizi dayatmalara kuyruk yapanlar, sizi PKK'ya ortak edenler işte bunu yapmaya çalışıyor, güvenilir ahlaklı kurum ve onurlu tek bir insan hiç kalmasın diye uğraşıyorlar!

Büyük Türk Milleti!

İnsanlık yolunda kurumsallaşma ve kültür ve akıl ve sorun çözme ve milli dayanışma ve yüksek becerilerle tarih sahnesinde Cumhuriyet'i ilan etmiş bir büyük mililetin çocuklarıyız!

Kimsenin şüphesi olmasın, her türlü işgali ve kumpası ve karanlığı aşacak milli bilinciniz ve milli reflekslerimiz destansı ve çok yüksektir!

Bu yüksek milli bilinci Meral bacılara, açılımlara, HDP'ye ve dizayn edilmiş aşağılık partilere kurban etmeyeceğiz!

Çünkü, milli bilincimiz, (ırk olarak asla değil fedakarlık olarak) kanımız ve toprağımız aynı şeydir, kanımıza küfredenlerin yedi sülalesini millet ve ahlak karşısında hesaba çekeceğiz! Batı'nın o iğrenç saldırı makinelerine 'duygu ve kalp ve vicdan ve eşitlik ve kardeşlik' göstereceğiz!

Cumhuriyet'in ilk yıllarında çok yüksek bir milli seferberlik ve kooperatifçi (kollektivist) çok yüksek bir milli kültürümüz bizi kimseye muhtaç etmeden hepimizi bir 'millet' yaptı!

Yeniden bizi millet yapacak olan yine o milli dayanışma o milli seferberlik o kan ve o ruh'tur!

TÜSİAD'a ve NATO'ya ve Fetö'ye ve Meral bacıya ve Cumhuriyet'e ihanet eden CHP'yle girdiğiniz yol, milletimizin ve Cumhuriyet'in değil, işbirlik ve kumpas ve emperyalist dayatmaların yoludur!

Daha dün bir bugün iki, insan utanıyor, en aşağılık hırsızları sağcı megaloman manyakları dahi savunur korur hale sizi kim hangi şartlar ve dayatmalar hangi zorunluluklar getirtti!

Utancı olmayan ahlak'ı erdem'i ve bütün bu yüksek değerleri basını ve hukukuyla kurumsallaştırmamış topluluklar 'millet' olamaz, çözüm olamaz, ancak, köle ve parya ve hain kullanışlı aptallardan olur!

Kimse unutmasın, bu toprakların, egemen halk iradesi, büyük Türk Milleti ve vazgeçilmez kurumlarıyla baştacı ettiği Cumhuriyet'i var, taraflı tarafsız, senden benden demeden, herkesi hukuk karşısında kumpas tezgah yolsuzluk hırsızlık açılım ihanetleri karşısında ayırd etmeden hesap soracak büyük Türk Milleti var.

Bir de, dün liberallerin bugün sözde kemalistlerin gazıyla tek çare tek çözüm diye büyüyen büyütülen hırsız tarikatçı natocu Fetö'cü, Süleymancı güçlerin ülke ve değer ve millet tanımayan/bilmeyen şerefsizler sürüsü var!

İstedikleri kadar ölmez yıkılmaz makineden olsunlar, istedikleri kadar büyük medyaları para babaları olsun, göreceksiniz, tarih, Türk Milleti'nin o büyük gücüne bir daha şahit olacak, kullanışlı aptallar liberallerden sonra aynı ihaneti yaşatanları tarih sahnesinden yüzlerine tüküre tüküre kovalayacak silecektir!

Çünkü tarihi de yaşatan kalptir itibardır vicdandır erdemdir duygudur ruh'tur!

Ve tarih şahittir, makinelerin gücü Türk Milleti'nin iradesine el koyamaz!

Koyamadı, koyamayacaktır!

Rezillikleriyle kalacak, tarih sahnesinden silineceklerdir!