Veryansın Tv’nin canlı yayın çağrısı: Rifat Serdaroğlu ve Vecdet Öz kabul etti, Ümit Özdağ ve Sinan Oğan’dan ses yok

Doğru Parti lideri Rifat Serdaroğlu ve Adalet Partisi lideri Vecdet Öz, dün Veryansın Tv'den yapılan canlı yayın çağrısına olumlu yanıt verdi. Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ ve Sinan Oğan'dan ise henüz yanıt gelmedi.

featured

VERYANSIN TV

Dün Veryansın Tv’nin ‘Ne Varsa Dilimizin Ucunda’ canlı yayınında Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, Zafer Partisi Genel Başkanı ve Ata İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’a çağrı yapıldı.

Veryansın Tv’den Serkan Öz, gerekirse soruları önceden ileterek Serdaroğlu, Öz, Özdağ ve Oğan’a 2023 seçimlerinde yaşanan süreci, mülk edinimlerini, ittifak kararlarını şeffaf bir şekilde konuşmak için canlı yayın davetinde bulunmuştu.

Vecdet Öz ve Rifat Serdaroğlu teklifi kabul ederken, Ümit Özdağ ve Sinan Oğan’dan henüz bir yanıt gelmedi.

İLK YANIT

Veryansın Tv’nin çağrısına ilk yanıt Vecdet Öz’den geldi. Öz, X hesabından yaptığı açıklamayı “Açık yaradan yiğit ölmez” başlığıyla paylaştı.

Canlı yayın davetini kabul eden Öz, şu ifadeleri kullandı:

“Bunu şunun için söylüyorum; dün gece Veryansın TV’de yapılan canlı söyleşide çok sevdiğim ve siyasi fikirlerimizin birebir örtüştüğü Atatürkçü kardeşlerim Erdem Atay ve Serkan Öz, ATA İttifakı’na ilişkin bazı iddialara yönelik soruları yanıtlamak üzere şahsımı, Sn. Rıfat Serdaroğlu’nu, Sn. Ümit Özdağ’ı ve Sn. Sinan Oğan’ı canlı yayına davet etmişlerdir. Öncelikle kendilerine nazik davetleri için çok teşekkür ediyorum. Diğer davetliler de eksiksiz olarak katıldığı takdirde memnuniyetle katılacağımı ifade etmek isterim. Böyle bir program akıllarda kalan birçok sorunun yanıt bularak gün ışığına çıkmasını sağlayacaktır..”

İKİNCİ YANIT

Canlı yayın davetine ikinci yanıt ise Rifat Serdaroğlu’ndan geldi. X hesabından paylaşımda bulunan Serdaroğlu, Türk milletinin yaşananları bilmesi gerektiğini belirterek daveti kabul etti.

Serdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Aziz Türk Milleti; Dün akşam Veryansın TV yayınında Sayın Erdem Atay ve Sayın Serkan Öz bir davette bulundular. Sayın Öz-Sayın Özdağ-Sayın Oğan ve beni, Veryansın TV’de birlikte program yapmamız için çağrı yaptılar. Bu davete katılacağımı saygılarımla açıklıyorum. ATA İttifakı ve Sinan Oğan-Ümit Özdağ ilişkileri, sözde Türk Milliyetçisi Sinan Oğan’ın AKP ve Hüda-Par ile birlikteliğinin gerçeğini Türk Milletinin bilme hakkı vardır. Bu toplantı davetini yapan Veryansın Yöneticilerine teşekkürlerimle, saygılarımı sunuyorum.”

thumbnail
İlişkili Haber
Rifat Serdaroğlu’ndan Sinan Oğan’a: Veryansın Tv’ye yanıt ver, parayı kimden aldın?
thumbnail
İlişkili Haber
Ümit Özdağ ile Rifat Serdaroğlu arasında ‘Sinan Oğan’ polemiği
thumbnail
İlişkili Haber
Rifat Serdaroğlu’ndan Ümit Özdağ’a ‘Sinan Oğan’ çağrısı: 100 milyon TL’lik mal aldı…

 

 

Veryansın Tv’nin canlı yayın çağrısı: Rifat Serdaroğlu ve Vecdet Öz kabul etti, Ümit Özdağ ve Sinan Oğan’dan ses yok

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 8 Mart 2024, 10:24

    Ozdag’in Sozcu tvde sayin Serdaroglu’na verdigi sinirli cevap son derece saygisizcaydi. Galiba verecek cevabi olmadigi icin sinirlendi.

  2. Hepsi gelse, sinan ogan gelmeye cesaret edemez. Herifin yaptigi aciklama bile sahsini andiriyor. Kulliyen yalan, biz biz biz bilmemne biz. Capin ne kadarmis senin boyle, hayret birsey. Sana iki soru sormayan Umit Ozdag, sana ise diyecek hicbirsey yok bundan sonra.

  3. 8 Mart 2024, 00:33

    Özdağ, bu davete red yanıtı verirse, bilelim ki tahmin ettiğimizden ya da kuşkulandığımızdan çok daha beter şeyler var, Oğan rezaletinde! Oğan ise zaten red yanıtı verecek ya da hiç yanıt vermeyecektir.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!