Allah belanızı verir, gün yüzü görmeyin inşallah

Allah belanızı verir, gün yüzü görmeyin inşallah

Türk Milletinin uçaklarına binip başımızdan aşağı bombalar yağdıran şerefsizler hala hakkımızda ihbar mektupları yazıp dosyalar açtırıyor.

Son mahkemelerden birine gittim katil FETÖ'cü hala şehidimizin gözü yaşlı yaslı annesinin yüzüne sırıtarak bakıp bu ne rahatlık kahkaha atıyor!

Hainlerin kadınları mahkeme kapısında Kuranı Kerim açıp okuyup hala dini suistimal edip minik çocuklarını kucaklarına alıp hala kendilerini masum göstermeye çalışıyorlar. Dışarda yazarları hala 'bunlar dini bütün insanlar içerde namaz kılıyorlar' yazıları yazıyorlar.

Bürokraside hala sinsice ayak oyunları gırla gidiyor dünya güzeli onurlu insanların hala ekmeğiyle işiyle oynuyor, ayaklarını kaydırıyorlar.

Hala medyada onlarca destekleyen yazarları cirit atıyor, bir laf etsen yüzlerce avukatla hakkımızda davalar açıyorlar.

Hala bu şeytanları partilerine taşıyanlar var hala iki yüzlü siyasetçiler bu hainleri koynunda saklıyorlar, tek tek biliyor söylüyorsun, ne fayda?

Bu hainlerle yıllarca oturup kalktıklarını gözlerimizle gördüklerimiz güya iktidar partisini destekler görünüp hala el altından bu pisliklerle görüşüyorlar, bazısını yazıp bazısını ancak ima edip söyleyebiliyorsun, ne fayda?

Hala iktidarla kedi fare gibi oynayarak nişan aldıkları yüksek bürokratları karalayıp, iftiralar düzenleyip sonuç alıyor, sürgüne gönderiyor, istifaya zorluyorlar.

Dizilerini çekenler hala filmlerini çekiyor, onları askeriyeye bürokrasiye medyaya taşıyanlar hala sinsice taşıyorlar!

İktidarına laf anlatamıyorsun, hukukuna hakimine hala gücümüz yetmiyor, Allah hepsinin belasını versin.

İnşallah gün gelecek yarabbim, işbirlikçileriyle hepsini hapishaneler lüks olur, domuzlarla dolu ahırlara kapatırız aynı .okları eşeler yerler.

Cesur olmak bu siyasette bu medyada lanetlenmiş, inşallah gün gelir bu sinsileri yargılayacak, kodeslere tıkacak rezil rüsvay edecek bir adaletimiz olur.

Allah destekleyeninin de saklayanının da göz göre göre dosyasını açmayanının da belasını versin.

Çürüm çürüm çürürsünüz acılar içinde zıbarırsınız inşallah.

Gelip geçenler yüzünüze tükürsün. Yatacak yeriniz olmasın. İnsan içine çıkacak yüzünüz kalmasın. Cesetlerinizi gömecek yer bulunmasın.

Körolun, boğulun, helak olun. Yalvarıp yakarın sokaklarda dilenci olun. İçecek bir bardak su bulamayın. Zürriyetinizden gelenler yakanıza yapışsın. O pis işbirlikçi sinsi siyasiler yılanlar .ötlerinizden girip kan .ok kusarak ağzınızdan fışkırsın, ayaklarınız elleriniz kırılsın.

Yataklarınız döşeklerinizde azaplar kabuslar içinde uykular size haram olsun. Yaşattığınız zulümler yaktığınız canlar cehennemeniz olsun.

Bize ettikleriniz sizin de başınıza gelsin. Amerika'nın bombaları sizin de başınızı koparsın. Alnınızın teriyle beş kuruş kazanmadınız, mesleğimizle onurumuzla memleketimizle haince iftiralarla oynadınız, başınıza ateşler yağsın.

Allahım yalvarıyoruz sana, burunları sürtülsün, etme bulma dünyası, kaçtıkları ülkelerde dürüst masum insanlar ayaklanıp adalet yakalarına yapışsın, o gavur ellerinde yerlerde sürünsünler.

Yediğiniz içtiğiniz ağu olsun, dermansız dertlere düşün. Gözlerinize perde insin. Çalıp kaçırdığınız paralar irin irin fitil fitil burnunuzdan gelsin, soyup çaldığınız paraların beş kuruşu nasip olmasın.

İki yakanız iki cihanda bir araya gelmesin.

O kudurmuş sümüklü mehdilerini Trump'ın, Merkel'in, Macron'un .ötünden sokup ağzından çıkartsınlar, balgam, salya kusarak çıkacak inşallah!

Sizi saklayan o gavur memleketler başınıza yıkılsın. Ateşler içinde yanın, cehennemlere direk olun. Bir dilim ekmek yemek nasip olmasın. Beni vuranı da Allah vursun. Parça pinçik lime lime olasınız. Kanınız bokunuz ağzından fışkıra fışkıra gele, yurduma alçakca saldıranın ayağını basacak bir adım toprak bulunmasın.

Allahım adını anarak yeminle söylüyorum şart olsun bu iblisleri hala aldanıp partisine sokanları, askerine adliyesine alanları alnının ta ortasından vurmayanı adam diye memlekette ekranlarda konuşmasın. Çoluk çocuk torunlarımızdan bu ihanetleri unutan olursa Allah onlara da gün yüzü göstermesin.

Vatansız kaldınız mezarsız da kalasınız, dinsiz kaldınız Elif Şafak gibi cinsiyetsiz kalasınız.

Size hala destek veren sizinle hala gizlice görüşüp masalarına oturtanlar sizinle hala yemekler yiyenler sizi hala partilerine belediyelerine taşıyanların alayıyla hesaplaşmayanlara Allah gün yüzü göstermesin.

Ocaklarınız, partileriniz batsın gözünüz çıksın, çaldıklarınızın hayrını görmeyin, milyonlarca gencin kaderiyle oynadınız Allah da sizinle oynasın.

Nesliniz kurusun, diliniz kopsun, içtiğiniz zehir olsun, evleriniz yansın, defteriniz dürülsün. Allah sizi çoluk çocuğunuza doyurmasın, gidişiniz olsun dönüşünüz olmasın.

Olmayan beyinleriniz çürüsün, görmeyen gözlerinizin akı önünüze aksın.

İftiracı kumpascı şeytancı diliniz kurusun, kollarınız kopsun, ağzınız burnunuz çarpılsın.

Yüce yaratan sizin gibi püsküllü bir türlü bitmeyen belaları bir daha bu memlekete göstermesin.

Köpekler gibi birbirinizle düzüştüğünüz NATO'nun, Pentagon'un odalarındaki kameralar rezilliklerinizi bütün dünyaya gösterir inşallah.

Geçmişte bugünde sizi adam yerine koyup konuşanları, gülüşenleri, ortaklık kuranları, besleyenleri görmezden gelenlerin adamlığına tüküreyim.

Hala zerre pişmanlık duymayan liberalleri partileri yazarları, hala af çıkartalım diyenleri, hala meydanlarda isimlerini okutup alkışlatanları, hala saflığa yatanları, hala ben hiç görmedim bilmedim kolpasıyla konuşanların, dilleri ciğerleri lime lime kıyılıp köpeklerin önüne atılsın.

Göz göre göre sizin üstünüze gelmeyen yazarları, hakimleri, partileri Allah sizin gibi şerefsiz alçak rezil rüsvay yapsın.

Sizleri besleyip büyüten Evrenler'i Demireller'i Özallar'ı Tansular'ı AKP'liler'i Allah mezarlarında rahat uyutmasın.

Hala eskisinden daha kurnaz daha hain daha sinsi daha düzenbaz daha ikiyüzlü siyasetçiler yazarlar hala gizli gizli buluşup iktidar hesapları yapıp akıllarınca hala gözümüzün önünde 'bayram' ediyorlar. Bu ne rahatlık, Allahım hepsini kor ateşlerine at, küllerinin zerresini bu mübarek topraklara bir daha düşürme. Allahım dünya gözümüzle bu şeytanların kahrolduğunu ibreti alem hepimize göster.

Büyük Allahım, hepimize bu şeytanlarla baş edecek güç ver akıl ver cesaret ver.

Allahım, sen büyüksün.

Aklımızı başımıza getir, bize uyanıklık ver.

Büyük Allahım, bizi bir daha mahcup etme, silahlarımızı onurumuzu bir daha bu şeytanların ellerine verme!

Büyük Allahım!

Şehid çocuklarımızın yüzünü güldür.

Kederli tek bir günleri olmasın.

Evleri yurtları işleri olsun yüzleri neşe dolsun.

Gün görüp murat alsınlar, tek biri muhannete muhtaç olmasın.

Ömürleri su gibi uzun olsun, Allahım onların neşesini memleketimize nasip et.

Tuttukları altın olsun, yedikleri içtikleri helal olsun, yüzleri ak olsun, elleri ayakları bir daha dert görmesin.

Allahım, şehitlerimizin her biri nur içinde yatsın bu güzel insanların yanında yatmak bize de nasip olsun.

Çoluk çocukları yokluk görmesin.

Neşeli yüzleri rahmetimiz bereketimiz olsun.

Allahım sen onlara gurur duyacakları günler nasip et.

Allahım, gaflete bir hataya düştük, sen etme. Cumhuriyetimizi bu şeytanlardan koru. Memleketimizin tacı cumhuriyetimizi muhafaza ve bahtiyar et. İstiklal Savaşı'yla kazandığımız onurla taşıdığımız bağımsız Cumhuriyetimizin şanını gururunu o günlerin coşkusunu memleketimize bir daha nasip et!

İblislerin saklandıkları, yazarlarına sığındıklar partilere, alayına acımamayı öğret Allahım.

Gayret ve zahmet bizden rahmet senden büyük Allahım.

Soylu kahraman atalarımız tarihimiz huzurunda bizi bir daha küçük düşürüp utandırma büyük Allahım.