Ofli Hoca kokain sevkiyatını açıklıyor

Nihat Genç yazdı...

Ofli Hoca kokain sevkiyatını açıklıyor

(Ofli Hoca, diyanetten kovulmuş, aykırı hocadır, kralını tanımaz kahvede çarşıda her yerde vaazını verir, mucidi ünlü yazar Nihat Genç'tir, taklitlerinden sakının.)

(Ofli Hoca, yanından ayırmadığı köpeği 'kokain'le köy kahvesine gelir. Hasır sandalyeye oturur ve bir ayağını uzatır. Uzattığı ayağını toparlar, öbürünü uzatır. Yine rahat edemez iki ayağını birden uzatır. AKP'li laf atar...)

Birinci AKP'li: Hocam, ayaklaruni yine bir türlü rahat ettiremedin, yoksa sende de 'huzursuz ayak sendromu mu var', bir doktora görünsen.

Ofli Hoca: Ayaklarima laf geçiremeyrum, nereye uzatacağım nereye sokacağım, bilemeyrum. Lakin, senün bakanlar gibi ben de '.öt huzursuzluğu' yok, makamdan makama .ötünüze yer beğendiremeysunuz, yetmedi şeyhin kucağında ancak rahat edeysiniz..

(Ofli Hoca cebinden Winston sigarasını çıkartır, yakar...)

İkinci AKP'li: Bakayrum hocam, hem açum dersun, hem de Winston içeysun. Hangi markadur.. Her seferunde başka çeşut Winston içeysun...

Ofli Hoca: Doğru deysun, yirmi çeşit Winston sigarası vardur, yirmi çeşidinden de içeyrum, lakün sizün gibi yirmi çeşit tarikat yirmi çeşüt şeyhünkini içmeyrum.. Ulan Winston sigarası çeşüdünden çok tarikat çeşudunuz var, hangisiyle kafayı bulacağunuzu şaşurmuşsunuz!

Birinci AKP'li: Hocam bakayrum da laik karilar gibi yanunda köpek gezduriysun...

Ofli Hoca: Köpeğün adi mi gızdirdi seni, seninküler gibi yanumda pudra şekeri çeken oğlanlar gezdirmüyrüm... Dur dur. Sana ilimle kitapla cevap vereceğim. (Hoca cep telefonunu açar...) Bak tarihten okuyayim, Ahmet Yaşar Ocak'ın kitabında yazayi, bakun sayfa 372, harfi harfiyen okuyrim, o şanli devürlerde önde gelen ulema devletlü livata yapmıyor şarap içmiyor ve yanunda sakalsuz oğlan gezdirip hava atmaysa görgüsüz diye aşağılanurdu... Duydunuz mu ne yazayi. Döndünüz asluniza. Azgın hedonist gart pezevenkler. Biz Allah'un garibi köpek gezdüriyrük sizin gibi oğlan gezdirmeyrük...

İkinci AKP'li: Hocam bir iki dane sübyancı sapuk şeyh bulmuş dilinüze dolamişsunuz, dinimuze de yazuktur..

Ofli Hoca:Ula, Hulusi Akar'un bir dane Fetöcü bulup yakaladuğuni, ula, Diyanet'un bir tane sapık şeyh yakaladuğuni hiç duydunuz mu, hep gizliyler, biz konuşunca olduk dinsiz imansuz he.. Bakayrum Tayyip efendi yollarun ortasina çizmiş düz bir çizgi hepünüz guyruk olmuş yolun ortasundan gideysünüz...

İkinci AKP'li: Hocam senun gibi münafuklar yüzünden bak dünkü gün Rize'yi sel götürdü...

Ofli Hoca: Seli ben mü getürdüm.. Saraysaraysaray diye diye canunuz çikay, gelsün saray kurtarsun sizi... Baktum Tayyip efendi geçen gün yine takmiş seksen tane siyah wolkswagen minübüsleri peşine. Dedim ula peşündeki bu arabalar ne taşiy. Sarayun bin tane odasi var, bininin de anahtarini birakmay, arkasundaki arabalarda anahtarları taşiy... Korkudan ölecek. Anahtarlar giderse diye cani çikay yanundan ayurmay.

İkinci AKP'li: Hocam haçan reis anahtarlari yanunda taşiy, cevap ver bakayum, jet uçağına binerken anahtarlari nereye koyay?

Ofli Hoca: Görmey müsün, jet uçağında camin kenarundan aşağı nasıl bakayi, gözleri deyki, ulan sarayi anahtarlari arkada biraktuk ama başlarina bir şey gelir mü? Onun o camdan aşağı bakışi yok mu?

Birinci AKP'li: Hocam reise atup tutaysun amma mitingde reisin attuğu çaylari kahveleri şemsiyeyi açmuş toplaydun, ula, görmeyen mi var, havada kapaydun kahveleri!

Ofli Hoca: Ben muaye için toplaydum çaylari kahveleri, içünde eroin var mudur diye.. Habu milletü nasul uyuşturiyler merak edeyrüm...

(Kahveye yeni gelenler olur, hocanın etrafı kalabalıklaşır...Hoca fırsat budur deyip konuşmaya başlar...)

Ofli Hoca: 'Sayun cemaat! Bakayrum yüzünüz düşmüş. Sedat Peker konuştuktan sonra ağzunuzi biçak açmay. Ula dinimuz imanumuz diye bizi öldürüydiniz ne oldi?

'Alayunuzun .ötü düştü. Hepünuzun başi yerde. Söyleyecek laf bulamaysunuz.

'Başbakanunuz 28 milyar götürmüş sesunuz çikmay. Oyy gardaşum ne oldi konuşmaysunuz. Haturlayrum iktidara gelmeden önceki günlerinizi. Davşan gibi içüne kapali sessuz uşaklardunuz. Yirmi yil geçti kudurdunuz yaylalara sahillere ormanlara fabrikalara hücuma geçtunuz, Suriye'ye savaş açtunuz, sizi tutan yok idi, Müslümanlari kesip kesip doymadunuz, şimdi, ne oldi, gene eski günler gibi davşanlara döndünüz. Gafulluk içinde büzülüp kaldunuz, başunuzi çikartmaya korkaysunuz. Hayurdur? Sedat Peker ne etti size ağzunuz dilinuz lal oldi?

İkinci AKP'li: Bize bir şey olduği yok hocam hepsi iftiradır!

Ofli Hoca: Aha oylari sayaylar herkes söyleyi yüzde on düşüş...

İkinci AKP'li: Reis bir çaresine bakar hocam. Dünkü gün HDP'lilerün konuşmasini duydun mi? HDP'liler yine reise yanaşiylar! Tam tersi oliy hocam mililet ittifakı çökiy!

Ofli hoca: Hayrola kokain sevkiyatini HDP'yle mi yapacaksunuz? La siz, iktidarda kalmak içün her boku.... döner dolaşur PKK'nun da boklarini bir daha yersunuz..

Kahvenin sahibi: Hocam, birak boş konuşuklari, millet ağzuna bakayi, bakalum Ofli Hoca son durumlara ne deyi?

Ofli Hoca: Diysiniz ki hocam din elden gidiy çık iki kelime konuş. Bağa (bana) konuşacak din mi bıraktınız. Mübarek dinimize tecavüz edip ortada bıraktunuz.

'Ortalığu bok götürüyor. Be dürziler! Bana goca hoca sigara içer mü dedünuz gittinuz kendiniz pudra şekeri kokain çektünüz!

'Gardaşlarum, uyuşturucu içmek cehennümlük günahtır. İçersenüz Binali'nin oğlu gibi Allah'un dinazor zebanilerine dönersiniz. Ula herifcioğlu ejderha olmuş. Ula 28 milyar yenur mu, şişmiş heruf patlay patlay.

'Memleketin de fitili kopmuş yanay hep birlükte patlayruk ula patlayruk..

'Biz sizi batiya yüksek ilim okullari okuyun diye gönderdik. Siz ne bok yedünüz, batidan ilim yerine kokain getürdünüz.

'Sayun cemaat, yetmedü, camiiye koltuk getürdünüz, daha rahat edemediniz mu, olmadi mi, altınıza minder de mi verelüm. Önünüze nargile de mi koyalım?

'Daha mi rahat etmedunuz, otellerde kovaladığınız mankenleri de camiide namazunizi kilarken melek diye yaniniza mi verelüm istiysunuz!

İkinci AKP'li: İftira etme hocam bu laflar sana yakuşmaz, camiiye mankenler niye girsün hocam!

Ofli Hoca: Ula siz otelleri camiiniz yaptunuz? Sayun cemaat, baktum gecenun yarisi yine sela okiylar. Hayirdur dedim, gece vakti nedür bu sela. Dedüler ki Fetö devletü işgal ediy. Müslüman halkun başundan aşağu bombalar atay tanklariyla milleti eziy, uyanalim, sokağa çikalum...

Ula biraz geç uyanmadunuz mi? Bu ajan gavatlar savaş uçaklarimizi ele geçürürken nereye idünuz? Milletin etek boyuyla içki içmesuyle uğraşiydiniz.

Ey cemaat orman yanguni gibi dinimiz yanay, içimiz yanay. Dünkü akşam Tayyüp efendi diyiy ki 'bir kere aldandük Allah bizü affetsün'...

Bak haburdan diyrim, saraylari yaparken aldanmadunuz, hazinenün 128 milyari çalarken aldanmadunuz mi? Bölücü vatan hainleriyle açulumlar yaparken aldanmadunuz mi?

Bu kadar aldanan insanlara devlet millet emanet edülür mü? Ula bu kadar aldanan keloğlanlara eşşek emanet edülmez...

Kimle niye aldattun, hain ajanlarla aldatmuş....

Gardaşlarum, bir Müslüman aldanmaz davranur!

Aldanduysaniz hadi görelim sizi davranun. Davrananunuz var mi?

Bakayrum ben habule heybetlü konuşunca hepünüzün gözü yere bakay. İnsan yüzüne bakacak halunuz kalmamuş.

Eskiden iki laf etturmezdunuz bize, lafı ağzımıza yapuştururdunuz, bakayrum, diyecek lafunuz kalmamuş. Lafun ucundan tutacak halunuz kalmamuş, ula bir Sedat Peker hepunuzun dilini kesti.. Ula o Sedat uşağu memlekete dönsün hutbeye oni çikartacağum..

Bakun haburdan diyrim AKP'ye oy verenlerün nikahi düşmüştür.

Gardaşlarum, siz bir kere kendüne kainatum imamiyim diyen şeytanlarla nikah kıymuş isenüz artık karinuzla da devletünüzla da kıyduğunuz nikahlar düşmüştür.

Sayun cemaat, Allah'un mimarisi ahlaktur.

Ahlak insanun vicdani imanidur, aldandum deyüsünüz, yalandur, sizün te baştan aldanmaya hevesünüz vardi.

Ahlakunuzun mimarisi iflas etmüş devletü ayakta tutacak gücü dermani mimarisi kalmamiş.

Selayi niye okiyler, Müslüman eline silah almış bizi öldüriy kalkun ey Müslümanlar siz de elünize silah alin karşi koyun deyü.

Bir anlatun bakayum nasul oliy bu. Allah'a ortak koşanlarun balli lokmali işlerine ortak olanlarla aynı cephede idünüz. Allah'u Teala kitabında demez mi 'benden üstün tuttuğunuz kimse bu mu?' O halde hiç bir yere kaçamazsunuz alayunuz cehennümlüksünüz. Cehennemde ziyaretunize geleceğim hepunuze winston sigarasi içtireceğüm...

Sayun cemaat fesat çıkartup dinimizi devletimizi bozan ajanlarla iş tuttunuz. Allahü Teala Kur'an'ında 'onun sarayini yerin dibine geçirdik...' demiyor mu?

Sarayun bin dane odasi var. Bin odanin bin dane anahtari var. Anahtarlari Fetö'den aldunuz şimdi din canbazlari Menzil'in İskendarpaşa'nın İsmailağa'nın elüne verdünüz.

Ula devlet şeyhlerin eline verilir mü? Hazinenün anahtarlarini da kimdedur diyanetün anahtarlari kimdedur sağluk bakanluğunun anahtarlari kimdedur adliyenun anahtarlari kimdedur, bütün anahtarlari şeyhlerun cebine koydunuz...

Sayun cemaat Tayyup efendi sanay ki anahtarlari emin ellere verdim. Tayyip efendi öyle bir kazuk daha yiy ki... Allah'un dostlari dedüğü dostlarundan yiyiy. Yakunda yine duyarsunuz saraydan cirlamasini.

Sayun cemaat, Allah'ın Kur'an'ın anahtarlarini kalbinuzde saklayun. Allah'un anahtari adalettir her kapuyu açar.

Bakun cemaatler kendi adamlarindan hesap soramay. Hepimuz Allah'un kulu değul müyuz, o halde, herkes hesabunu kendi vermeli. Öte dünyada hesabu tek tek vereceksunuz. Koca devlet cemaatlere çalişiy. Anahtarlari şeyhlere verdunuz ula deli etmeyun beni devletten ne istedunuz. Anahtarlari gidip şeyhlerun .ötüne mi sakladunuz? O yüzden açmak için kilitleri gidip gidip oturiysiniz şeyhlerun kucağina...

İkinci AKP'li: Hocam gene ağzuni bozdin, kendune gel, sen kime atay tutaysin...

Ofli Hoca: Ne oldi uşağum ahlak deyünce ahlak lafu zorina mi gitti! 128 milyari nereye sokup gizledunuz, gidip araşturmak lazum.

İkinci AKP'li: Sen o mitingde kaptuğun kahveleri ne yaptun daha onun cevabunu veremeysun. Yok test edecekmuş labarutuvara gönderecekmiş, sen kimi kanduruysin?

Ofli Hoca: Lafı değiştirme, mitingde topladığım kahveleri çayları Laboratuvara gönderdim.. İçleründen viagra çikti...

İkinci AKP'li: Hocam yanlış örnek göndermişsin, kahve çayla birlikte mesur macunu da atmişlardi...

Ofli Hoca: Ula çok sinirlenme... Sayunuz azaliy sayunuz... Tayyip Efendi elinizi çabuk tutun çoğalun diye başunuzdan aşağı mesur macunu atayi...

Birinci AKP'li: Hocam en başta sen kahveye gelduğunda kokain atay dememuş muydun?

Ofli Hoca: Henüz bir sonuca varamadum, olabilir, kimbilir, her sevkiyattan beş ton kokain... Ula bu kadar kokaini kim içecek! Küçücük paketler yapmiş miting meydanında başınızdan aşağı atay... Olamaz mi? Doğrusi işkillendum.

İkinci AKP'li: Hocam, bir dedüğün öbürünü tutmayi... Hani reis para delisiydi, beş ton kokaini niye ziyan etsin halkun başundan aşağu bedavaya atsun...

Ofli Hoca: Uşuğum, o tepeden atay, Binali bey, halkun arasuna girmiş, o da, tek tek aşağıdan paralari tahsil ediy..

İkinci AKP'li: Koskoca başbakana iftira ediysiniz, koskoca başbakan kalabaluğun içine girip kokain paketi başina yüz lira iki yüz lira mı toplayacak....

(Ofli hoca, cep telefonunu açar...) Ula kayutları var, bak, kameraya yakalanmuş... Bak bak şuradaki adam Binali Yıldırım, paralari toplayi... Sesini açayrum bak dinle... (sesi açar, Binali Yıldırım paralari sesli sayar...)25 milyar altı yüz, 25 milyar yedi yüz, 25 milyar seküz yüz... (Ofli hoca cep telefonunu kapar) Habunlari adam bildiniz de peşünden gittiniz..

Birinci AKP'li: Hocam, onlar dini bütün Müslüman insanlardur o paralari İslam için hayur içün harcayacaklar...

Ofli Hoca: Ula kokain taşımak için filo tutmuşlar filo.. Filo nedur? Kokain taşimak için donanma kurmuşlar donanma.. Senin beynuni... Sen hala hayir işi deysün! İşte mal ortada. Bu beş ton kokaini sana içirmişler uşuğum, senin beynuni...

(Ofli Hoca'nın köpeği Kokain:) Hav hav hav...

Ofli Hoca: Dur kokain dur oğlum...

Kokain: (hav hav hav havlayıp, birinci ve ikinci AKP'linin .ötünü koklamaya başlar..)

Ofli Hoca: Ulan köpek kokainin kokusunu almış...

Birinci AKP'li: Hocam çek şu köpeği...

Ofli Hoca: Kokaini nereye saklamuşsunuz köpek yakaladi...

İkinci AKP'li: Hocam al şu köpeğini yoksa...

Ofli Hoca: Alayım köpeği de gidin memleketin başından aşağı sıçın öyle mi?

(Allah sabır verirse devam edecek...)