Sedat Peker’in Dubai’ye çıkışı!

featured

Nihat Genç yazdı…

Dün akşam AKP sürüsüne kurt daldı ve Hadi Özışık-Süleyman Özışık kardeşleri telef etti.

Murdar etti de denir yani kurt öldürmeden yaralı halde kesilseydi etleri helal olabilirdi, bu yüzden Süleyman Soylu şikayet etmekte geç kaldı.

Kurt saldırısından sonra telef olan sürüye doğru koşan köylüler ellerinde bıçak ‘kurban edin kurban edin’, ‘kesin kesin’ diye bağırırlar çünkü kesilmeden ölürlerse ‘murdar’ olur işte o zaman üretim ürün değerleri sıfır ve çöp olur!

Kurdun sürüye daha çok dalacağı ve sürüyü uçuruma doğru sürükleyeceği yani sürüyü darmadağınık perişan edeceği aşikar! Bence şimdiden önlemini almak kurtla çobanla çoban köpeğiyle gizli derin ilişkilere kim girmişse bıçağı şimdiden bismillah Allahüekber deyip çekip kurban etmekte fayda var derim, sayın Tayyip reis!

Sürüyü kurtarmanın yani bu işi durdurmanın tek yolu Alaattin Çakıcı’ya çıkartılan özel yasa gibi Sedat Peker’e de özel bir yasa çıkartılıp affedilmesidir, başka yolu yoktur, derim Tayyip Reis. Zaten iktidar olursam Peker’e özel af kesin çıkartacağım, sanırım muhalifler Peker’in heykelini dahi dikecek bir sevinç ve bekleyiş içindeler.

Peker’i öldürtmek de çare değildir çünkü Peker bildiklerini kasete okumuş ve kaset kopyalarını farklı ülkelerde çoktan zula yapmıştır, nereden mi biliyorum, zeki olduğunu kendi söylüyor!

Hadi Özışık kardeşler dün akşam tüm ülkeye rezil olurken en yakın arkadaşları Sevilay Yılman, Cem Küçük, Negahen Alçı, Candaş Tolga vs. kalkıp tek bir twitle kardeş gibi(?) sevdikleri dostlarına geçmiş olsun, yanındayız, mesajı atmadılar!

Hayat da böyle kahpedir işte, Hadi kardeş! İlkokul mezunu olmanı kimse aşağılamıyor ancak sosyoloji siyaset bilimi ve hukuk okumamak ayıptır ve bu temel disiplinleri okumamış her insan rezil rüsvay oldu oluyor olacak, işte senin gibi siyaset ve sosyoloji tarihi hiç okumayan bir Ruşen Çakır var, onun da bir zaman kanki çevresi Fetö’cü tarikatçı siyasetçi dostları ve NTV gibi şekli vardı, ne oldu, rezil rüsvay olup kayboldular.

İşte mafyanın akıl hocasını Atatürkçü diye kasan Sözcü Gazetesi de bugün Memduh Bayraktaroğlu’nu izne çıkartmış. Herhalde on gün dolaş gel, o saate kadar millet unutur, demişlerdir.

Oysa tam da yazarlarının hakim olduğu konu mafya gündemde, bir gazete, mafyayı içerden tanıyan bu değerli yazarının deneyimlerinden bugünlerde faydalanmaz mı, izne çıkartılacak zaman mı bulamadınız, hayırdır?

Olay şu, Cüneyt Özdemir’in programına çıkan Hadi Özışık “arabuluculuk yapan şerefsizdir” der demez “Türk Kağanı” Sedat Peker, görüşmelerinin videosunu Twitter’dan ifşa edip Hadi ve kardeşinin suratlarına tokatı yapıştırır. Öyle bir tokat ki dün gece Türkiye uyumadı, Reis’i tebrik ve Reis’e hayranlık tweetleri atmakla meşguldü bir millet!

Artık yazarınız Nihat Genç, Sedat reisin yanında, dinsizin hakkından imansız gelir, reisin hakkından reis gelir, gün gelecek Sedat Reis’in de Birleşmiş Milletler genel kurulundan dünyaya aleme nizam verdiği konuşmalarını hep birlikte izleyeceğiz inşallah!

Şimdi Peker’i yakalayıp getirseler millet diyecek ki Fetö’cüleri niye getiremiyorsunuz, şimdi öldürseler millet diyecek ki Fetöcüleri niye öldüremiyorsunuz, iki ucu boklu değnek! Ve diyelim yani Peker’i vurdurtdular.

Bu saatten sonra inanın Çakıcı Efe gibi türküler düzülür kahraman oluverir.

Düşünün Türk Tarihi’nin ünlü Kürşat’ı kırk arkadaşıyla Çin sarayını basıyordu. Sarayın içine nasıl girmişti Kürşat, çünkü saraya yakın çevre içindeydi, tıpkı Sedat reis gibi… Sonunda Kürşat öldürülüp Türk tarihinin en büyük kahramanlarından biri oluverdi, başaramadığı halde bu büyük kahramanlığı neden aldı? Cesareti yüzünden, tıpkı Sedat Reis gibi, bu saatten sonra Sedat Peker “Kürşat”tır.

Dubai’nin tarihine de iyi bakın, Sümer mitolojisi-tarihi Fırat-Dicle’nin döküldüğü yerdeki bataklık ve lagünlerde tarih öncesi Asya’dan gelen kavimlerden söz eder. Hiç şaka değil, becerileri dayanıklıkları kültürleriyle Asya’dan gelen bu kavmin Sümer tarihini başlattığı söylenir, tıpkı Sedat Reis gibi.

Nasıl Atatürk 19 Mayıs’ta Anadolu’yu Yunan işgalinden kurtardı, “Turan Kağanı” Sedat Reis de o kadar olmasa da bu sahtekar üç kağıtçı hırsız tarikatlardan İslamcılardan kurtaracak, kesin.

Hiç şakası yok, hiç bir şeye bu kadar emin olmadım, yirmi yılın muhaliflerini topla bir Peker etmez, edemez, Peker konuşmaya başladığı andan beri Türk Milleti’nin nihayet gözleri açıldı nihayet neşesi yerine geldi ve gerçekten bir ‘beklenti’ oluştu. Arkadaşlar, Sedat Reis kafaya koymuş.

Bütün hayatını dibine kadar masaya koymuş, alayının ipliğini pazara çıkartacak, bu kadar!

Türkiye uyuşturucu ve mafya itiraflarıyla yıkılırken yandaş medyanın tek cümle etmemesi ne kadar manidar, işte asıl uyuşturucu bu.

Uyuşturucunun türleri ve çeşitleri vardır, en rafine uyuşturucular Ahmet Hakan, Ertuğrul Özkök, Hıncal Uluç vs. gibi kafa söken kafa iptal türleridir, beş/on kelimeyle yüz yıl yaşayacak kafa verirler.

Ulan, Rasim Ozan Kütahyalı, Nagehan Alçı, Sevilay Yılman vs.’den daha iyi uyuşturucu kafası mı bulacaksınız, zibil gibiler.

A Haber’inden Habertürk’üne yandaş medyayı görmüyor musunuz, her akşam ‘hippi’ toplulukları gibi hepsi damardan basmış alayı lastikli şırıngalı çıkıyorlar ekrana!

Eskiden yazarlara 100 kelimeyle konuşuyor diye eleştirirdik, Ahmet Hakan bu rakamı 6/7 kelimeye kadar indirdi, sayalım: beğenmedim, sevindim, mutlu oldum, doğru buluyorum, yanlış, işte bu kadar. Kelime sözlük gücü bir köpek refleks ve komutları hacminde! Ya tekrarlar? Aynı konuları yüzbin kez insan yazıda ve ekranda tekrar eder mi? Tekrar eden hangi kafadır? İşte bu eroin kafadır!

Eroin niyetine alayını her akşam milleti bir memleketi topluca uyuşturmak için ekrana salarlar! Ve dünyanın bu eroin kafayla nihayete ereceğine gerçeklerin hiç kimse tarafından asla bilinmeyeceğini öğrenilmeyeceğine yüzde yüz inanırlar. Bu yüzden maaşları ve zekalarıyla herkesten üstün bilmiş akıllı uyanık olduklarına inanırlar, eroin kafa dediğimiz, işte bu ‘kısa’ ömürlü kafalardır, gün gelir eroinin etkisi geçer, bir yenisini bulamayız diye hiç düşünmezler! Özal gider aynı eroin kafayı Tansu’da ararlar Tansu gider aynı eroin kafayı Tayyip’te yaparlar, bakalım, şimdi de aynı eroin kafayı sağcısı-solcusu İmamoğlu’nda yapmaya başladılar bile.

Kardeşlerim, hem köpekler hem insanlar yürürken yere bakarlar, ayağına taş değmesin ya da çukura denk gelmesin diye.

Ama hem köpek hem de insan arada bir ufka bakar, yani, kafayı kaldırıp ileri doğru bir bakış atıp bir tehlike var mı diye etrafı tarayıp bir kontrol eder.

Ancak dikkat edin köpek ve insan birisinin peşinden gidiyorsa ileri-ufka-etrafa bakmadan yürür. Mesela sürüyü takip eden koyunların kaderi böyledir.

Yani Hadi Özışık kardeşler Memduh Bayraktaroğlu ve kurtlar çakallar tarafından kapılmayı bekleyen sürünün nice onurlu şerefli mümin müslüman milli yerli siyasetci ve yazarları!

Artık kafanızı kaldırıp ‘ufka’ bir baksanız iyi olacak!

Dün Barış Pehlivan yazdı bugün Murat Ağırel yazdı nicesi kayıtlarda biliniyor ve Peker videoları Narkoz dizisine dönüştü ve hepsi herkesin bilgisinde…

Yandaş kanallarınız istediği kadar oralı olmasın ‘uyuşturucu ve mafya’ gündemi Türkiye siyasetinin göbeğine yerleşmiştir.

Harp olur darp olur Allah korusun deprem olur ama hiç bir güç mafya ve uyuşturucu gündemini ve faillerini ve çıkartılan özel yasaları ve karanlık isimlerin saray ve iktidar çevresiyle ilişkileri ve İslamcı iktidar eliyle uyuşturucunun meşrulaştırılmasını UNUTTURAMAZ!

Önlem alınmaz devlet ortaya hukukunu koymazsa çünkü ‘ahlaki’ üstünlük, itiraf eden faş eden tarafa geçiyor.

Gerilla türü savaşlarda, fedai savaşlarında, intihar ya da ölümü göze alan bireysel saldırılarda, gayri nizami savaşlarda, derin ilişki savaşlarında, derin sırların ifşalarında vs. Taş Devri Tunç Devri’nden beri SİZİ VE DEVLETİNİZİ VE ONURUNUZU VE KİMLİĞİNİZİ korumaya ordularınızın silahlarınızın teknolojinizin gücü yetmez!

Devlet ve hukuk ve demokrasinin bu illegal saldırılar karşısında tek gücü vardır, hodri meydan, işte meclis, soruşturun, araştırın, gelin ifade verin, herkes bildiğini konuşsun, diyecek gücü kendinizde bulabilmektir!

Yoksa yüz tane kaleniz bin tane korumanız yüzbin tane hakim ve savcınız milyonluk ordunuz olsa içinizde uzun bir ömür yaşamış tek bir kişinin aleni açık şahitliği ve saldırıları karşısında delinmez zırh geçilmez kale geçit yoktur, mesela şimdiye kadar faş edilenler bir değil beş-on tane sarayı yerle yeksan edecek güçtedir!

Sedat Peker’in Dubai’ye çıkışı!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

18 Yorum

 1. 1 sene önce

  yapamaz. çünkü işin ucu kendisine dokunur.

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Sedat Peker’in son videolarından sonra niye yazı yazmıyorsun Nihat Abi ? Neler dönmüş baksana. Senin kaleminden okumak isteriz doğrusu. Sevgiler.

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Aklına, kalemine,yiğitliğine sağlık Nihat bey…

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  ahmet A,anadolu solculugu ve anadolu kemalıstlıgı ne demke acıklarmısın ben cahıl kalmısım da!

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  belkide kimbilir butun bu olanlar millet icin cumhuriyet icin iyi oluyor
  millet cumhuriyet sozde dinci mafyatik etnik milliyetcilige karsi asi oluyor bagisikligi gucleniyor
  ayrica son son 25 yildir ulkede beklenmeyen acaip degisiklikler oncesi bahceliye verilen rolu dusunelim
  adam durduk yerde secim dedi tayip geldi
  bakanlikta makanlikta gozum yok dedi
  bop ta falan tayibin gorevi bitmemisti
  son zamanlarda baktiki disardan tayibe sovup saymakla olmuyor
  ortak oldu
  tayibin iktidarini sonlandirmak icin
  kendi mafyasini saliverip tayibikini memleketten kacirarak
  etnik milliyetcilik diyince aklima fransa ingiltere 100 yil savaslarinda savasi sonlandirmak icin biraraya gelen iki fransiz ve ingilz generalin aralarinda gectigi soylenen konusma gelir :”ingiliz general fransiza sorar neden savasiyorsunuz diye fransiz general topraklarimizi genisletmek icin savasiyoruz der fransiz general ingilize peki siz neden savasiyorsunuz diye sorar ingiliz general serefimiz onurumuz icin savasiyoruz diyince fransiz evet anliyorum kimin neyi noksansa onun icin savasiyor der

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  Iktidarin ne sekilde curudugunu bu millete gosterdigin icin sag ol var ol, sevgili Nihat Genc.

  Cevapla
 7. 1 sene önce

  Nihat bey yıllardır takip ettiğim dürüst Türkiye şartlarında ilkeli bir yazar,hep Anadolu insanı oldu,Anadolu solcusu oldu,Anadolu Kemalisti oldu ,şu anda bu minval üzre okuyorum,izliyorum Karadeniz insanı öfkesi hep belirgin,zaman onu yıprattı ama yıldırmadı konuşurken bir ara durup beyaz peynir ile bir yudum rakı içecekmiş imajı var.
  Onun hayalindeki veya kafasındaki Türkiye hiçbir zaman olmayacak biliyordur ama yinede bir inatla yoluna devam ediyor.
  Sağolsun
  Hep olsun.

  Cevapla
 8. Nihat Abi’nin Candaş Tolga Işık ve Fethullahçı cemaat (FETÖ) bağlantısı hakkında yıllar önce yazdığı yazıyı mutlaka okuyun. Gerçek yüzünü anlatıyor Candaş Tolga Işık’ın :
  https://odatv4.com/hepiniz-fetonun-bu-ucuz-seytani-numaralarini-yiyorsunuz-3012171200.html

  dip not: Fetö ile Hadi Özışık bağlantısı da fotoğraflarıyla internette mevcut. Baransu , Özışık yazıp aratın, Özışık Baransu ile fotograf cektirip sıkıysa yakasınlar Baransu’yu deyip Candaş Tolga arkadaşını mention’lıyor.

  Cevapla
 9. 1 sene önce

  Nihat abi maşallah bu sıralar mitralyöz gibisin.
  86 dünya kupasında Maradona’yı izliyormuş gibiyim resitale devam abi.

  Cevapla
 10. 1 sene önce

  Sedat Peker hiç şüphesiz Hiram Abas’ın yarım bıraktırıldığı yerden devam eden Mehmet Eymür’ün yörüngesinde bir uydudur. Bu yörünge, Hiram Abas tarafından 1990 tarihli Terör Raporu’nda şöyle tarif edilmiştir, #BalıkHafızalıGazeteciler:

  “Irak’ın Kerkük-Musul bölgesindekiler, Türkiye’ye yerleşen Peşmergeler, bahse konu ülkedeki Barzani güçleri, kullanılmasına karar verildiği zaman, Türkiye için önemli bir potansiyel oluşturmaktadır.”

  Sedat Peker’in 5. vidyosunun sonuç bölümündeki Turan İdeali’nin tanımı 1990’daki bu raporlarda mevcuttur.

  Cevapla
 11. 1 sene önce

  Yalnız Kurt Nihat Beğ’im; her yazını okuduktan sonra; yüreğim buz gibi soğuyor! arkaya yaslanıyor, gözlerimi kapatıyorum! umutsuzluktan ümit filizleri yeşeriyor. Adana,yaş 64

  Cevapla
 12. 1 sene önce

  HELAL. pekerı hemen kahraman yapanlara cuk oturtmuş

  Cevapla
 13. 1 sene önce

  Sapla 😉

  Ülkenin geldiği duruma bak mafya lideri ülkenin gazetecisi, politikacı, iş insanı ve kamu yöneticilerine ahlak ve insanlık değerlerini hatırlatıyor. Ülke tarihi boyunca bu kadar omurgasız hiç olmadı!

  Cevapla
 14. Hic birsey cikmaz. Bütün oyun Berat Albayrak‘in yeniden boyanip cilalanmasindan sonra siyasi arenada yerini almasi icin kurulmus gibi. Soylu gider, Bayraktar bakan olur…Sedatin da saltanati buraya kadarmis. Biraz daha ileri giderse, Cakici eliyle dolayli yoldan cezalandirilir. 2023 teki secim sonuclari simdiden belli oldu. Gecmis olsun.

  Cevapla
 15. super tespıtler metafor harıka

  Cevapla
 16. 1 sene önce

  TÜRK GENÇLİĞİ VE YÜCE ASİL TÜRK MİLLETİNİN 19 Mayıs’ı kutlu olsun
  TÜRK GENÇLİĞİ SENİNLE NİHAT GENÇ!

  Cevapla
 17. 1 sene önce

  Cesur kalem uzat o ellerini öpeceğim!
  Kalemini öpeceğim.

  Cevapla
 18. Kalemine sağlık Nihat Genç, işte bu kadar.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!