Abdülsürtük ve oğulları

featured

Nihat Genç yazdı…

Sevgili karilerim (okuyucularım), bendeniz, Abdülsürtükoğullarının son ferdiyim.

Ne zahmeti, atamız dedemiz evliyadan Sürtükoğullarının mübarek geçmişini tane tane anlatayım.

Rahmetli büyük dedem saraylara tarikatlara sürtüyor ekmek elden su elden geçinip gidiyordu. İngilizler İstanbul’u işgal edince, bir gün Vahdettin’e ‘artık kime sürteceğiz’ dedi, mübarek mağdur  mazlum padişahımız: ‘artık İngilizlere sürtüreceğiz’ dedi..

Biz ailecek uzun bir süre İngilizlere sürtüp geçindik, sonra, Anadolu’ya çıktık, Seyid Rıza’ya sürttük, derken, bir deccal peydah oldu başımıza! Allah sizi inandırsın kırk yıl sürtecek kimse bulamadık, taşlara sürtmeye başladık.

Bizim elimizden iş güç gelmez bir meslek sahibi olmayı bilmeyiz, kaldık ortada, dedelerimiz dedi ki, abdest için su bulamayınca mermer taşa teyemmüm gibi ahir zamandayız bizde bir zaman artık dağlara taşlara sürteceğiz, dedi.

Derken, efendim, göklerden büyük bir müjde indi, İran’da Musaddık petrolü millileştirmiş, İngilizler, derhal bize sürtün dedi. Tahran sokaklarında İngilizlere sürte sürte Musaddık kafirini indirdik..

Çok geçmedi. Arap milliyetçileri, boyu devrilesi Baasçılar, İngilizlerin atadığı şeyhleri küçük krallıkları tek tek devirmeye başladılar. Biz müslüman kardeşlere dediler ki, bu sefer İsrail’e sürtün. Biz, Allah inandırsın CIA Mossad’a sürte sürte Cemal Nasır’ı devirdik… Sonunda, Arap şeyhleriyle İsrail ve Amerika yeniden bir araya geldiler milli olan ne varsa defolup yok olup gittiler.

Dedik ki, peki, Türkiye’de bu deccaldan nasıl kurtulacağız. Hiç endişelenmeyin siz Amerika’ya sürtün onlar yolunuzu açar…

Aziz karilerim, tarikatları yeniden açtık, inanç özgürlüğü palavrasını sıktık ve çok geçmeden Amerika’ya sürtmeye başladık. Dediler ki, yalnız Amerika olmaz, Fetö’sü PKK’sı liberalleri hep birlikte birbirinize sürteceksiniz. Hem de AB’ye hem de Amerika’ya birlikte sürteceksiniz. Vay maşallah, sürtmede ne kerametler varmış, birden iktidar oluverdik. Dağlar, yaylalar, oteller, ormanlar, gökdelenler, vakıflar, hazineler, sürte sürte arşı alaya saraylara çıktık. Menzili Süleymancısı İskenderpaşası sürte sürte Harun kadar zengin olduk, sürte sürte deccalın laik düzenini yerle yeksan edip deccalın ordusunu hukukunu dağıttık…

Aziz karilerim, bu sefer birden Davutoğlu başa geldi, dedi ki, sürttük sürttük ama bu misakı milli sınırları bize dar geliyor, daha çok sürtelim daha büyük bir imparatorluğumuz olsun, dedi ki, Şam’da bir şeytan var, şimdi Haçlılara İsrail’e yeniden sürte sürte eski Osmanlı İmparatorluğunu kuracağız.

Aziz karilerim, biz Halep’te sürtmeye başladık, on milyon Suriyeli sürte sürte ülkemize geldi, Işid’i geldi, SADAT’ı geldi, sürte sürte büyük holdingler kurduk, altın madenlerini ele geçirdik, orduydu, hukuktu, altın madenleri uyuşturucu sevkiyatları, sürte sürte hepsine sahip olduk! Şu anda binlerce gemimiz te okyanuslarda sürtüyor!

Şimdi, bize diyorlar ki, yahu sürttünüz çok zengin oldunuz çok yediniz, sürtmelere doymadınız mı? Aziz karilerim, onlara deyin ki, bizim gibi dünyada hain ajan düşman kim var siz de sürtün, sizin de cepleriniz dolsun…

Aziz karilerim, hal böyleyken, birbirimize sürttüğümüz Fetöcülerle aramızda iç savaş çıktı, sonra eyvah ki eyvah Allah o günleri bize bir daha yaşatmasın, birbirimize sürttüğümüz PKK’yla papaz olduk.

Velhasıl, bundan on yıl kadar önce hepimiz Abdülsürtükoğulları’ydık ama sonra üç ayrı kola ayrıldık.

Aziz karilerim, lakin, asla kata haşa biz Abdülsürtükler ehlisünnet yolundan hiç ayrılmadık. Sonra, içimizden, Babacan, Süleymancılar, Nurcular, Davutoğlu, gibi, yepyeni sapık bir Abdülsürtük kolu ayrıldı.

Bu yeni mezhebin adı Altılı Abdülsürtükler, ki, bizimle haşa hiç bir bağlantıları yoktur.

Şimdi, bu yeni sapık kol, tutturmuş, biz yeniden İngilizlere sürtelim, yeniden PKK’ya Fetö’ye sürtelim, sürte sürte iktidara çıkalım, onların meşrebi usulü de değişik, her akşam, Altılı masada toplanıp önce birbirlerine sürtüyorlar!

Sevgili karilerim, Allah görüyor, açık konuşmak lazım, biz de zaman içinde büyük günahlar işledik, mesela, Abdülsürtükler olarak bizlerin davası imanı sürtmekti, ancak, içimizden bazı münafıklar, sürtmeyi çok yanlış yorumladı. Yani sürttükleri yere yapışıp ‘sülük’ gibi kaldılar.

Biz sürttüğü yere balından tadından yapışıp kalanlara Abdülsülükler diyoruz.

Oysa, hak yolun sahibi padişahı Abdülsürtükler’dir!

Ve bir Abdülsürtük Abdülsülükler gibi bir yerde sülük gibi daimi yapışıp kalmaz.

Aziz karilerim, biz bu Abdülsülükler’e zamanında, yahu, bir yere sürtün geçin, sürttüğünüz yere fazla takılmayın, yıpranırsınız, dinden imandan çıkarsınız, dedik, bir türlü ikna edemedik..

Sevgili karilerim, artık, yeni peydah olan bu abdülsülükler yüzünden dünyada kıyamet alemetleri görülmeye başlandı ve sokak ortasında aleni cinsel ilişkiye giriliyor ve kimse ses etmiyor.

Sokak ortasında cinsel ilişkiye ses çıkartmamak, işte bu kıyamet alemetidir.

Dinimiz diyanetimiz tarikatlarımız kaç zamandır Abdülsülüklere karşı fetva üstüne fetva veriyor ve savaş veriyor, ve diyoruz ki, siz sürtme dininden çıktınız, siz, sürttüğünüz yere yapışıp kaldınız.

Sizin bu inadınız yüzünden ümmetin içine fesatlık girdi.

Aziz karilerim, şu anda, işi gücü bir mesleği olmayan, Diyanet’in ve medreselerin içinde milyonlarca sürte sürte yaşayan mümin müslüman kardeşlerimizi düşünün, bir an, sürtecek bir yer bulamazlarsa bu memleketin ve devletin başına hangi felaketler gelir, idrak edin…

Daha fazla birbirimize girip bu mübarek dine diyanete zarar vermeyelim!

Kime sürteceğimiz dinimiz diyanetimizde açıkça bellidir!

Allah’ın yarattığı dünyanın beti bereketi zenginliği hepimize yeter!

Yeter ki atamızın dedemizin dinimizin yolundan sapmayalım ve İngiliz’e, Amerika’ya, maden şirketlerine, Arap şeyhlerine, Fetö’ye, PKK’ya usulüne ve geleneklerimize ve ilmihale uygun sürtmeye devam edelim.

Aziz karilerim, yüzyıldır sürte sürte hepimizin bir eli yağda bir eli balda, hanlar vakıflar hazineler içinde yüzüyoruz.

Sürtmenin kıymetini bilelim, çoluk çocuğumuza ailemize komşularımıza cemaatimize her daim sürtmenin faziletlerini anlatalım..

Biz, dinimizi ve devletimizi sürte sürte yücelttik!

Zenginliğimiz vakıflarımız saraylarımız, hepsine sürte sürte sahip olduk.

Şimdi, ehlisünnet velcemaat, hak yoldan ayrılmış, Abdülsülükler’i görünce, vallahi, sinirlerim tepeme çıkıyor, yahu, deli misiniz, birbirimize girerek yüzyıldır sürte sürte kazandıklarımızı bir anda mahvederiz.

Aziz karilerim, yeter ki bizler, sürecek bir yerler bulalım, Arap şeyhleri olur, saraylar olur, hazineler olur, maden şirketleri olur, ama, uyanık olalım ve ümmetimizi sürtmesiz bırakmayalım, yoksa, evham sahibi olur, içinizdeki deli kuşkular sapık fikirler, beyninizi ürpertip sizi dinden imandan çıkartır!

Aziz karilerim, şu anda Allah diyen saray diyen padişah diyen mübarek kalplerinizin içini ayan beyan görüyorum.

Dedelerimiz gibi, sürtmekten bir an geri kalmayın, delerek sürtün, hasar vererek sürtün, yıpratarak derisini soyarak sürtün. Sürttüğünüz hazineleri ajanları servetleri hukuku, çatlatıncaya çukurlar oluşturuncaya çıkıntılar peydah edip ortadan ikiye yarıncaya ve morartıp çürütünceye kadar sürtün…

Sürte sürte han hamam sahibi oldunuz, Allah sizi Abdülsürtükoğulları’nın imanından yolundan ayırmasın, amin!

Abdülsürtük ve oğulları

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

14 Yorum

 1. Sülale boyu…garip ilişkiler.

 2. 8 ay önce

  Yazan ellerin dert görmesin

 3. 8 ay önce

  Yazan ellerin dert görmesin Nihat Genç

 4. 8 ay önce

  Varolunuz, tesekkurler, saygilar …

 5. 8 ay önce

  Çok yaşayın!

 6. 8 ay önce

  50-100 yılda bir gelen edebiyatçı usta
  sağlığın ve kalemin daim olsun

 7. 8 ay önce

  Senin mübarek eline sağlık.Helal olsun!!!

 8. 8 ay önce

  Sevgili Katip,

  Sürtükoğulları’nın bu teferruatlı şeceresi için minnet, şükran.
  Fazla naz aşık, fazla sürtmek emperyalist usandırır demişler.
  Osmanlı’ya torunluk tasayan “Sürtükoğulları’nın Osmanlı devrindeki sürtüntüleri acep İngiliz sömürgecinin gözünü gönlünü hakeza başka taraflarını nasıl okşuyordu” deyu merakınıza mucip olursa, siz katibin veya karilerin, bir İngiliz muharriri “Promised Lands: The British and the Ottoman Middle East” nam bir kitap neşretmiş. (Adı da bir garip, bu kadar sürtmeye, Orta Doğu’nun Osmanlı’ya mı İngiliz’e mi ait olduğu, tabii, karışmış. Karışmayan, Vaat Edilen Toprak olduğu!..)

  Vesselam,

 9. 8 ay önce

  Bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde sürtünme ile büyüyen bir ülke varmış Nihat abi teşekkürler 👍

 10. 8 ay önce

  Sağ ol nihat ağbi. Mizah budur

 11. 8 ay önce

  Suyun Kaldırma, pistonun Sürtünme kuvveti.

 12. 8 ay önce

  ağlanacak halimizi yazmışsınız. teşekkürler

 13. 8 ay önce

  Ellerine sağlık

 14. 8 ay önce

  Eline, kalemine sağlık Nihat abim!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!