FETÖ'nün işsiz kalmış yosmaları

Nihat Genç yazdı...

FETÖ'nün işsiz kalmış yosmaları

Yeni Şafak'ta ne olduğunu gayet iyi bildiğimiz eski bir istihbaratçı Bülent Orakoğlu sağda solda yazıda ekranda bir telaş ve heyecanla sormayın Veryansın TV'ye aklınca karanlık bir algı oluşturma gayreti içinde. 

Orakoğlu, kasıtla Veryansın TV Ergenekon mudur, nedir, bilmiyorum, gibi ifadeler kullanıyor, tabii bu ifadeleri anında yedirmek lazım.

Arkadaşlar diyor ki böyle iftiraları hemen mahkemeye verin. Mahkemeye de veririz ayrı ama hep biz mi mahkemeye vereceğiz, bu yavru domuzlara bu iftiraları attıran yazdıran tembihleyen kimse alayına insan ve yazar kişiliği veren kurulu mekazinazmayla da dobraca meydan okuyup hesaplaşmak lazım.

Şöyle: ekrana çıkalım, hatta siz her söz geldiğinde otuz dakika bir saat konuşun ben sadece on dakikacık konuşayım, dünkü ve bugünkü patronlarını, dünkü ve bugünkü meslektaşlarını, dünkü ve bugünkü twitlerini, kimlerle iş tutup kimlerin dümenine kumpasına odun taşıdığını bir bir söyleyelim, tabii siz de bir şey biliyorsunuz söyleyin, şöyle aleni açık şeffaf herkesin gözü önünde.

Sahtekarları dolandırıcıları laf kalabalığıyla onu bunu karalayanları itibar suikasti yapanları, bilmeden anlamadan cahilce konuşanları, düpedüz kasıtla yalan söyleyenleri tanıyacak bilecek kadar yazarlığımız oldu. Hayvanat bahçesindeki maymunları da labarotuvar sıçanlarını da iyi tanırız. Şu adamın kafasına iyi bakın, yanına Rasim Kütahyalı ve Nagehan kafalarını da koyunca mübarakler sarayın derin düşünürleri Marks-Engels-Lenin gibi filozofik üçlü oluveriyorlar!

Bir köpek sahibi keyiflensin diye kırk takla atıp koşup getirip neşeyle keyifle oynayabilir, sahibinin tercihidir, ancak değneksiz köy bulup köpekleri namuslu dürüst insanların üstüne salma hakkına kimse sahip değildir.

Sen ne diyorsun köpek, sen iftira atacak biz susacağız, öyle mi?

Ne Ergenekonuymuş bu hadi lafı dolandırma it kusmuğu, iltisak-irtibat-ilişki neyse hadi ne biliyorsun söyle de hukuk ve mahkeme ve kamuoyu önünde bir hesaplaşalım!

Aklınca Ergenekon iltisakı gibi bir iftira ve algı malzemesi ortaya atıp sonra yok ben öyle bir şey demek istemedim de yok niye alındınız da yok bilmem neymiş de ayaklarını yemezler, aksine, bu ayakları sana da patronuna da seni kucağına alanlara da yediririz.

Biz bu köşede bir ömür ne köpekler tanıdık, Fetö'nün kapatma karılarını da, Fetö'nün kucağındaki godoş yazarları da, Fetö'nün kripto yosmalarını da tanırız.

Siz insan ve ahlak ve onur ve haysiyet zırnık bilmediğiniz için insanlar hakkında bu kadar kolay üflüyor itham ve asılsız iddialarla ona buna sallıyorsunuz, çünkü size mahkeme yok!

Siz, Fetö vaaz ve dümenleri ve kumpaslarıyla yumuşatılmışlar, itibar, insan ahlakı, vicdan ve sahici bir öfke nedir hiç bilmediğiniz için, ona buna silah ve bıçak çeker gibi ne kadar rahat saldım çayıra laf atıyor, töhmet altında bırakıyorsunuz!

Allah inancı olan bu kadar ağır iftiraları yüzü hiç kızarmadan bu kadar rahat atabilir mi?

İftiralarınızla Türk Ordusu'ndan binlerce subayı kodese tıktınız, hani bir suç, hani bir iddia, sonuç, sıfır, ve ama bu iftiralarınızla Türk Ordusu'nu tasfiye edip Menzili İsmailağayı tarikatları yerleştirdiniz, ve hala doymadınız, eksik mi kaldı daha derdiniz nedir?

Çamurunuz kiriniz iftiranız kumpasınız pisliğiniz belanız bokunuz püsürüğünüz bir bitmedi be!

Acı çekmeyi bilmeyen, utanmayı hiç bilmeyen, vicdansız, ahlaksız, dinsiz, kitapsız yaratıklar!

Engin Ardıç, Yusuf Kaplan, Mustafa Armağan, İbrahim Karagül ve gibi üfürükçü yazarların bokları ve bu bokların böceklerinde yuvalanmışlar söylediğiniz her lafa dikkat edeceksiniz!

Biz sizin can sıkıntınızın ya da küçük beyninizin kumpas oyunlarının ya da tasmasını koparmış vahşi salyalı saldırganlığınızın poligonu hiç değiliz, gidin, kafeslerinizin demirlerini ısırın kemirin!

Papağan cinsinin bir huyuymuş bazıları tamamen çıplak kalana kadar kendi tüylerini yolarmış, adama bak, konuştukça kelleşip bilmeden kendi .ötünü açıkta bırakıyor, haberi yok. Laboratuvar maymunlarında görülürmüş kafese fazla tıkılı kalmaktan cinsel organlarını kemirip ağır yaralar alırlarmış. Hayır, bunlar, anormal davranışlar hiç değil, Fetö'yle kriptolarıyla otuz kırk yıl düşüp kalkan insanların bu davranış bozuklukları pek tabii AKP'nin ve İslamcı iktidarın normalinden sayılmalı!

Sevgili okuyucu, bu satırlar için özür dilerim, ancak, bu numaraları geçmişte çok gördük, bu algı bu iftira bu ithamlara saçmalık canım uğraşma geç dedikçe onlar kendi uydurdukları bu iftiralardan akıllarınca kirli beyinlerine yol yapıyorlar, bu yüzden, en küçük imada bulunanın dahi yatırıp ağzının içine sokarcasına yalanlarını saçmalıklarını iftiralarını yedirip hukuktu mahkemeydi hodri meydan diyeceksin. Ve ne hakimler tanıdık bu fare sürüsünün cıyıltılarını ciddiye alan, o halde, iftira iddia itham neyse duyduğun an cevabını anında yapıştıracaksın!

Siz de zaten mallarınızı iyi tanıyorsunuz! Bu türler geçmişte CIA ve Fetö gibi örgütler tarafından kullanılmışlardır.

Aşırı cahildirler.

Kişilikleri ve itibarları kalmadığı için nerede temiz bir şey var kudurmuş gibi saldırırlar.

Bu türler çok mutsuzdur.

Aşırı stresli bedenlerini siyasetin gerilimi sanırlar!

Ne hissediklerini ne düşündüklerini bilemeyecek kadar bedenlerinden ve dünyadan haberdar değildirler.

Yalnız yaşamaya güçleri hiç bir zaman hiç olmamış ve bugünlerde hiç kalmamıştır.

Bu türlere bir şey anlatmak mümkün değildir?

İnsan kılıklarına kanmayın, siz de bir akıl yürütün, düşünme ve hissetme ve muhakeme ve vicdan sıfırsa, sadece işitme ve koklama ne işe yarar, köpeklikten başka?

   -Hakim bey bakın bana köpek dedi...

   -Evet hakim bey, CIA'nın Türk Ordusu'nu işgal ve tasfiye için uydurduğu kumpası Ergenekon iftirasıyla bizi suçluyanlardır asıl köpekoğlu köpekler! CIA'nın ve Fetö'nün ve İslamcı iktidarın KÖPEKLERİ'ne ses çıkartmadığınız takdirde millet olarak başımıza gelenleri yeterince tecrübe etmedik mi?

Yani hakim bey, kumpaslarına yol hazırlayanların bu iftiralarına sessiz kalacak kadar enayi hiç değiliz!