Hapis, Kefil, Gülşen, Asbest

featured

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI kahraman Türk ulusuna kutlu olsun.

Bize cumhuriyetimizi, bağımsızlığımızı, özgürlüğümüzü, insanlığımızı kazandıran Ulu Önder Atatürk ve onun askerlerini saygıyla, şükranla  anıyorum.

HAPİS

Malezya eski Başbakanı Rezak yolsuzluktan 12 yıl hapis yatacak.

Bir gün mutlaka…

MÜDAFAA

Daha önce 14 festivali iptal ettirdiklerini öne süren “Müdafaai İslam Hareketi”, hedeflerinin Malatya’da düzenlenecek Fanta Gençlik Festivali’ni iptal ettirmek olduğunu açıkladı.

İktidar ve valileri kimlerle iş birliğinde?

İslam böyle savunulur işte!..

EKONOMİST

RTE enflasyonun %19 olduğu geçen yıl  bu günlerde “Enflasyonun daha da yukarı çıkması mümkün değil “demişti. %80’e vurduğu bu günlerde düşüş için gelecek baharı gösteriyor.

Böyle ekonomist ABD’yi bile batırır…

AKIŞ

AB hibeleri AKP’lilere aktı (Veryansıntv Eray Çelebi haberi).

Nehir gibi aksa aç gözleri doymayacak…

PİSLİK

AKP Erzurum milletvekili Zehra Taşkesenoğlu boşanma davası açtığı eşinin evlenmeden önce bir şeyi olmadığını, kendisinin 2.5 milyon dolar sermaye verdiğini söyleyip şimdiki zengin mal varlığının dökümünü yapmış.

Kendisi 2.5 milyon doları nasıl kazanmış?

Damat bey hangi gücü arkasına alarak karun olmuş?..

 KEFİL

Nihat Genç kefalet mesajı attı;

“Sedat Peker’in rüşvet çarkını ifşa ettiği saray danışmanları ve vekillerini iyi tanıyor ve kefil oluyorum! Hepsi, namazında niyazında dini bütün imanlı çocuklar, hepsi günde bir kez Yasini şerif, beş kez Ayet-el kürsi, yirmi kez Fatiha okumadan ve abdestsiz haşa iş görmezler.”

Var mı imzalamayan?..

CİMER

SPK eski başkanı, onun AKP milletvekili kız kardeşi ve Cumhurbaşkanı danışmanının rüşvet istediği iddia edilen iş kadını Mine Tozlu Sineren, rüşvet olayı ile ilgili belgeli olarak CİMER’e başvuruda bulunduğunu, hiç ses çıkmadığını açıkladı.

Uyuşturucu baronunu hapisten çıkaran Kuzu da sarayda danışmandı ya.

CİMER de Cumhurbaşkanlığı bünyesinde ya.

Ana-kadı örneği…

SORUŞTURMA

Muhalefet partileri rüşvet olayının soruşturulması için savcılığa başvurdu.

SPK da rüşvet mağduru iş kadını Mine Tozlu Sineren hakkında suç duyurusunda bulundu.

Hangisi soruşturulur?..

SAĞLIK

Rüşvetin başrol oyuncularından Cumhurbaşkanı Danışmanı Serkan Taranoğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiği açıklandı.

Ortalıkta gözükme, unutulsun, saray soruşturulmasın istifası…

KAÇIŞ

Sedat Peker’in rüşvet iddialarında adı geçen Cumhurbaşkanı Danışmanı Korkmaz Karaca da istifa etti.

İstifa açıklamasında AKP ve RTE’ye hizmete devam edeceğini de ekledi.

 • Dokunma gideyim.
 • Git rezil olmayalım..

KIYIM

Boğaziçi Üniversitesi’nin kayyum rektörü Naci İnci 16 öğretim üyesini uzaklaştırmış.

Kayyum mı kıyyım mı?…

NAMAZ

Deve sidiğinin şifalı olduğu söylemi ile tanınan İlahiyatçı Ebubekir Sifil mazeretsiz namaz kılmayanların öldürülebileceğini söyledi.

Sefil…

GÜLŞEN

Yaklaşık dört ay önce verdiği konserde İmam Hatiplileri aşağılayarak toplumun bir kesimine karşı kin ve düşmanlığa tahrik ettiği gerekçesiyle sanatçı Gülşen tutuklandı.

 1. Bir kişinin hatası yüzünden genelleme yaparak suçlama ve aşağılama yanlıştır. Gülşen’i kınıyorum.
 2. Gülşen’in sözlerinin kat kat fazlasını söyleyenlere gık çıkarılmaz ve dokunulmazken onun tutuklanması vicdan ve adalete aykırıdır.
 3. Ahlakı bahane ederek uygulamaya destek olan iktidar yalaması kişi ve örgütler imamın mikrofonu kendilerine dönünce uyanmakta gecikmiş olacaklardır…

BAĞIMSIZMIŞ!

Gülşen kararının kamuoyunda tartışılması üzerin HSK “Yargı bağımsızlığına saygı gösterin” mesajı verdi.

Duyduk duymadık demeyin Gülşen’i tutuklayan yargı bağımsızmış…

KANDIRMACA

Gülşen’i tutuklayanlar “ev hapsi” ile saldılar.

Sanki adaleti uyguladılar…

HUTBE

DİB ‘lığının 26 Ağustos Cuma günkü hutbesinde de Zafer’in mimarı başkomutan Atatürk’ün adı anılmadı.

Hiç olmazsa Venizelos’a, Trikupis’e dua etseler…

ASBEST

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “NAE Sao Paulo’ isimli gemi için verilmiş olan şartlı notifikasyon onayının iptal edilmesine karar verilmiştir. Bu karar doğrultusunda, geminin Türk kara sularına girmesine izin verilmeyecektir” dedi.

Daha önce bu tür gemilerinin söküm işini yapan iki ülkeden biri olduğumuzu açıklamıştı.

Toplumdan yükselen tepkiler üzerine Mehteran Bakanı olduğunu anımsadı…

YOK

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın “Şehirlerin kurtuluş yıldönümleri kutlanıyor. Kesinlikle karşıyım” sözlerine işaret ederek, “Buradaki alçakça niyeti herhalde sezinliyorsunuz. Kurtuluş Savaşı’nı ve onun kahramanlarını yok saymak.” diye yazdı.

Fatih Bey, söze bak söz mü diye, söyleyene bak adam mı diye?..

KUTLAMA

Eski TBMM Başkanı Kahraman şehirlerimizin kurtuluş günlerini kutlamayı doğru bulmadığını, 30 Ağustos’un zafer olmadığını işgalcilerin istediklerini alarak gittiklerini söyledi.

 1. “Keşke Yunan gelseydi” zihniyetindekiler 30 Ağustos’u kutlayamaz,
 2. Şehirler işgal edilirken düşman askerini tuz-ekmekle karşılayanlar işgalden kurtuluşu kutlayamaz,
 3. 30 Ağustos emperyalistlere karşı çarpışan bizim atalarımızın zaferidir,
 4. İşgalcilerin istediğini Sevr’de Padişah vermişti alıp da gidemediler. Bayramı kutlamak bize, üzüntüsünü yaşamak Kahraman’a kaldı…

UTANMAZ

RTE, ”Utanmadan, sıkılmadan işsizlik var diyorlar”

TÜİK utanmadan,sıkılmadan 3.5 milyon işsiz var diyor.(Gerçek rakam kaç katıdır?)

Utan, sıkıl…

Hapis, Kefil, Gülşen, Asbest

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

14 Yorum

 1. 5 ay önce

  BEDAVA HİZMET VEREN SADAT!!!
  SADAT’ın ortağı: ASELSAN’ın, MKE’nin silahlarını yurt dışına satıyoruz.
  SADAT’ın ortağı Mehmet Naci Efe, “ASELSAN’ın, Makina Kimya Endüstrisi’nin (MKE) ürettiği ürünleri, yurt dışında müttefik olduğumuz ve ülkemizin izin verdiği ülkelere götürüp satıyoruz” dedi. “Bir müttefik ülke bizden teklif istiyor ve biz her yere yazıyoruz. Dışişleri Bakanlığı’na yazıyoruz, ‘Tamam, sıkıntı yok’ denirse, örneğin MKE’nin ürününü istemişse onlarla bir araya getiriyoruz. Sonra ‘Ben bunu nasıl kullanacağım’ diye sorduklarında da anlatıyoruz. SADAT, Türkiye’den izinsiz teklif dahi vermedi. Vatanımda üretilen ürünü Afrika ülkelerinde, İslam ülkelerinde pazarlayan ve satan bir kurum haline geliyorum. Bedava hizmet veriyorum ne güzel.” SADAT kurucusu Adnan Tanrıverdi, “Nevzat Tarhan devleti ve milleti için çalışan bir insandır. Ancak SADAT çalışmaları ile ilgili aktif bir faaliyeti olmamıştır” demiş, Sedat Peker ise “Tekrar söylüyorum, Nevzat Tarhan psikolojik harp uzmanıdır ve SADAT’ın gayriresmi tüm işlerinin bir parçasıdır. Asla masum değildir.” açıklamasını yapmıştı.

  Cevapla
 2. 5 ay önce

  Uğur Mumcu da sürekli “2000’lerde kaymakamlarımız, valilerimiz, subaylarımız imam hatipli olacak” diyordu. Öldürülmesinden iki gün önceki 22 Ocak tarihli yazısının başlığı “İmam Subaylar” idi. Buyurun, hem de imam hatip mezunu olmayan bir “İMAM SUBAY”: Adnan Tanrıverdi!!! (Cumhuriyet)

 3. 5 ay önce

  Adnan Tanrıverdi, emekli Tuğgeneral. 1996’ya kadar 30 yıl orduda çok ilginç kadrolarda görev yapıyor, yaptırılıyor. “Gayri Nizami Harp” kursu görüyor. Yani kontrgerilla kursu… Genelkurmay’a bağlı Özel Harp Dairesi (kamuoyunda “kontrgerilla” diye bilinen, eski ve resmi adıyla, ünlü Seferberlik Tetkik Dairesi…) Başkanlığı, KKTC’de Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı yapıyor.
  “Mehdi gelsin diye ortamı hazırlıyoruz” diyebilen bu adam, tuğgenerallikten ihraç edilmek değil, kadrosuzluktan emekli edilinceye kadar, 66’dan 96’ya kadar tam 30 yıl kendisini muhteşem bir şekilde gizlemiş mi? Yani koskoca Türk ordusu bu zatı hiç fark edememiş mi?

 4. 5 ay önce

  JARGON,BARIŞ….

  Abd bile…NATO subayı jargonu…

  9 Eylül İzmir borçlarından BARIŞIN 200 YILI diye kutlanıyor…

  Cevapla
 5. KUBILAY OZTURK
  5 ay önce

  Sayın Ahmet Yavuz’un paylaşımı konunun ana fikridir;

  “Hiç aldırış etmeyin sahte Kahraman’lara gerçek Kahramanların tadını çıkarın!
  Zaferimiz kutlu olsun!”

 6. 5 ay önce

  Gölge Ordu kitabı bu sorunun yanıtını resmi bir listeyle ortaya koyuyor. SADAT’ın kurucuları arasındaki Haluk Yıldırım, Yusuf Çağlayan ve Mehmet İlhan’ın 28 Şubat’ta TSK’den ihraç nedeni ‘Fetullah Gülen Tarikatı’ mensubu olmalarıydı. Ayrıca SADAT’ta eğitmen ya da uzman olan 6 eski askerin ismi de Fetullahçı olduğu için ordudan ihraç edilenler listesinde yer alıyor.

  Cevapla
 7. 5 ay önce

  SADAT kurucularından Prof. Dr. Nevzat Tarhan ise Ergenekon Davası’nda tanıklık yaparak “GATA’da görevliyken bir örgüt hakkında konuşulduğunu duydum. Ergenekon’un Talmut isimli bir kitabı vardı” diyordu.

  Cevapla
 8. 5 ay önce

  SADAT’ın 2011’de hazırladığı anayasa taslağında şunlar yazılı: ‘Türk’ kavramı anayasadan çıkarılmalı. Türkiye federasyon olmalı. 7 bölge özerk olmalı. Anadilde eğitim imkanı sağlanmalı.

  Cevapla
 9. 5 ay önce

  Starlink/Neuralink (the economist-everythings under control)
  Henüz detayları net şekilde açıklanmasa da Bilişim Vadisi’nde Starlink’e ait bir yer istasyonu inşa edilmiş durumda. Bakan Varank bize Elon Musk ile pek çok konu başlığı altında sürekli görüştüklerini söylese de Starlink hakkındaki gelişmeleri açıklamak için BTK’nın çalışmalarının tamamlanmasını beklediklerini ifade etti. Ancak bu istasyonun Starlink’e ait olduğu bilgisini Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç’a sorarak kesinleştirdik. Bakan VARANK mRNA’lı sprey aşılar için Çorumlu firmaya ODTÜ’lü 4 dahi önermiş. Sağlık bakanı Fahrettin KOCA Çorumlu firma ile 250 milyon doz sprey aşı anlaşması yapmış. Eski milli eğitim bakanı Ziya SELÇUK Kabataş Lisesinde 20 yıl içinde vücudumuzda çiplerin (Elon MUSK-Neuralink vb.) olacağı bir yaşama hazırlanmalıyız mealinde konuşma yapmıştır.
  Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Bilişim Vadisi çok önemli bir proje” ABD ile Brain Mapping Initiative Derneği  (Beyin Haritalama Derneği) olan Türkiye’de zihin kontrol çalışmaları yapılmalı diyen. Kimyasal zihin kontrolünde ise kimyasal ilaçların (psiko motor-kitlesel zihin kontrolü için) etkisi ile insanların düşüncelerini yönlendirmesinden söz etti. Dijital kontrol takip sisteminin küresel olarak yaygınlaşacağını ve kabul göreceğini ifade eden. Genetik laboratuvarlarının yeni ilaç üretiminde kombinant protein üretme teknikleri var. Bunu üretirken de tedavilerde beyin sinyalleri kullanmaya doğru gidiliyor.
  SADAT kurucusu Adnan Tanrıverdi, “Nevzat Tarhan devleti ve milleti için çalışan bir insandır. Ancak SADAT çalışmaları ile ilgili aktif bir faaliyeti olmamıştır” demiş, Sedat Peker ise “Tekrar söylüyorum, Nevzat Tarhan psikolojik harp uzmanıdır ve SADAT’ın gayriresmi tüm işlerinin bir parçasıdır. Asla masum değildir.”
  Askeri ve istihbari sistem olan zihin okuma ve zihin kontrol çalışmaları MİT başkanı Hakan FİDAN’ın bilgisi dışında değildir sanırım.
  Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, ‘Milli Teknoloji Hamlesi Politikaları’nı Cumhurbaşkanımız öncülüğünde hayata geçirmeyi gayret ediyoruz.” dedi.

 10. 5 ay önce

  Ülkemizde nesneler arası iletişimde zihinlerimizden ülke yöneticilerimize bağlanarak dertlerimizi, sıkıntılarımızı ve sevgimizi iletmenin tam zamanı nesneler arası iletişim sessize alınmadan.

  Cevapla
 11. 5 ay önce

  amerika, siyonist teknolojisi olduğu için ve hepimiz bu sistemde olduğumuz için nesneler arası iletişimde zihinlerimizden Tavistok’çu yöneticilerine bağlanarak sevgimizi iletmenin tam zamanı nesneler arası iletişim sessize alınmadan.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!