Hrant Dink'in kanına ekmeğini banıp banıp yiyen liberaller!

Nihat Genç yazdı...

Hrant Dink'in kanına ekmeğini banıp banıp yiyen liberaller!

Hasan Cemal'i, Etyen Mahçupyan'ı, Ali Bayramoğulları, Cengiz Çandar'ı, yüzlerce, hangisini sayacaksın.

Hrant'ı katledenleri çoktan ilan etmişlerdi.

Hasan Cemal: 'Hrant Dink cinayetinin failleri arasında Cengiz Çandar'ın deyişiyle Ergenekoncu devlet zihniyeti apaçık pis pis sırıtmaktadır.'

Başta Hasan Cemal, Hrant'ı öldürdenler listede anlaşmışlardı. Hrant'ı öldürenler: Ermeni tezlerine karşı çıkanlar, Türkiye'nin AB'ye girmesine karçı çıkanlar, Kürt açılım'ına karşı gelenler, vatanseverler, ulusalcılar, Kemalistler, cumhuriyetçiler, Atatürkçüler, milliyetçiler, derin devlet(?), vs. işlemişti.

Hasan Cemal: 'Hrant'ın öldürülmesi soykırımı bir daha yaşattı bana...'.

Başta Hasan Cemal, eline yazdığı 'soykırım' kitabını alıp, Amerikalar'ı konferans konferans dolaştı ve bütün dünyaya Hrant'ın katilleri olarak: 'devleti' ve 'kemalistleri' ve 'ergenekon' adını koydukları derin bir yapının öldürdüğünü yüzlerce defa bağırdılar binlerce defa yazdılar.

Ne ekmeğini yediler Hrant'ın..

Hrant'ın kanı üzerine, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne karşı ne kadar hınçları kinleri var binlerce kez kustular, Hrant'ın kanıyla akıllarınca Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden bitmeyen kudurmuş hırslarıyla intikamlarını aldılar.

Hasan Cemal'i Cengiz Çandar'ı yüzlerce liberalden tek bir tanesi dahi çıkıp, yahu Fetö, cemaat, öldürmüş olabilir mi, diyemedi, diyemediler, diyemezlerdi, çünkü en yakın arkadaşları öldürülmüştü ama tam da liberallerin istediği algıyı oluşturarak öldürülmüştü.

Liberaller, dalyan gibi yakışıklı çocuk Şişli kaldırımında vurulmuş yatıyorken dahi, suçu, suçluyu, katilleri çoktan bulmuş ve ilan etmişlerdi!

Hedef 12'den vurulmuştu. Fetö ne kadar mutlu libareller ve cemaat ne kadar mesuttu.

Hrant'ın vurulmasıyla oluşturulan travmatik büyük yangın gibi algıyla artık Türk Silahlı Kuvvetleri'ne büyük kumpas operasyonları başlayacak ve Türk hukuk sistemi bir kaç yıl içinde Fetö'nün eline geçecekti.

Hrant'ı öldürüp Türkiye'yi ele geçirdiler!

Hrant'ın cesedini ve kafalarında kurguladıkları güya katillerini gösterip gösterip koskoca devleti işgal ettiler, ihtilallere kadar bitmeyen acılar trajediler yaşadık, halen, Fetö'nün yüzde çeyreği dahi temizlenebilmiş hiç değil.

Ve, bugün 'dava'nın sonuna geldik, duysun bütün dünya!

Suçlu, katil, bu liberal sürüsünü besleyen önünü açan maaşlayan FETÖ ve cemaati çıktı.

Katillerin arasında Fetö örgütü üyesi, Fatih Portakal'ın da büyük gazeteci diye ödülünü adadığı kankisi-müdürü de var.

Hrant'ın ne bereketli kanı varmış.

Fetö öldürdü vatanseverlerin üstüne yıktılar liberal tayfanın banka hesapları şişiverdi.

Türkiye'de travmatik bir algı oluşturup Fetö'cü savcıları ve liberallerle orduyu medyayı hukuk kurumlarını üniversiteleri vakıfları binlerce şirketi altın madenlerini vs. tasfiye edip üstüne oturdular!

Hrant'ı vurmanın ödülünü armağanlarını ganimetlerini on yıllarca yiye yiye bitiremediler, kaçırdıkları servet ben diyeyim 300 milyar dolar siz deyin 500 milyar.

Hrant'ın liberal arkadaşları Hrant'ın katilleri olarak Fetö'yü gizleyip suçu uyduruk bir örgütün üstüne atınca, gelsin televizyonlar, ekranlar, gelsin maaşlar konferanslar, gelsin ballı köşe yazarlıkları.

On uzun yıl, ekranlarda onbinlerce program, hepsinde bu arkadaşlar höykürüyor, kudurarak katil ergenekon katil devlet diye bağırıyor, sabahlara kadar.

Çok uzun süren mahkemeden bugün nihai karar çıkınca, açtım T24 gibi bu liberallerin yuvalandıkları yerlere baktım, bu liberallerin yazılarına baktım, utanmışlar mı, bir özür dileyecek halleri var mı, bu kadar yaygara çıkartıp Fetö'ye anayasasıyla tam teslim bir ülke teslim etmişler, sonuç nedir diye...

Çıt yok.

Ses yok.

Mahkemeden sonucundan bahseden yok.

Hrant'ı gerçekte kimlerin öldürdüğünün ortaya çıkmasının manşetlik değeri hiç yoktu.

Katil Fetö'yü ağızlarına hala alıp bir türlü suçlayamıyorlar.

Katil Fetö'nün katil polis şeflerinin adlarını kumpas tezgahları yüzünden hala yazamıyorlar.

Hrant Dink'in cesedinden kanından, liberaller, Fetöcüler, Türk düşmanları.. Onlarca yıl ne ekmek yediler!

Maaşlar, konferanslar, geziler, toplantılar, gazeteler, ekranlar, kitaplar, taltifler, ödüller, madalyalar başlarından aşağı yağmur gibi yağdı...

Hrant'ın kanını sata sata evlerinde madalyalarını koyacak duvar kalmadı.

Diziler çekmekle meşhur sevgili Netflix, bil bakalım, katil kim çıktı?

Hrant'ın kahraman liberal arkadaşları, Hrant'ın cenazesinde en önde el ele yer alanlar, sonunda katil ya da katilin kankileri suç ortakları çıktı!

Filmin sonu: Bir büyük entrikasını daha izlediniz Türkiye düşmanlarının paralı askerleri liberallerin!

Ey millet! Dünya güzeli tertemiz elmas parçası bir Ermeni çocuğun kanını Fetö'nün boklu donuna satan liberallerin-arkadaşlarının hazin hikayesini dinlediniz!

İşte bu liberal kalıplar şekiller insandışı varlıkların alayı halen ülkemizde gazete ve partilerde ve sitelerde capcanlı Aydın Enginleri Oya Bardarları nicesi hala yaşamlarını sürdürüyor, çok geçmeden, kendilerine piyasa pazar borsa yapıp satacakları başka KANLAR bulurlar.

Başka entrikalarda başka kumpaslarda ilk fırsatta sizlere yine barış özgürlük demokrasi mavalları anlatıp sizlerle yine güzel günlerde buluşmaya Davutoğlusu Akşener'i Babacan'ı İmamoğlusu'yla can atıyorlar!