Manukyan'ın hoşaf dükkanı

Manukyan'ın hoşaf dükkanı

Yeter be!

Bütün konuklarını toplasan bir kibrit kutusuna ancak sığacak insan müsveddelerini her akşam ekrana çıkartıp bizlere küfrettirme hakkını nereden buluyorsunuz?

Namusu olan bir insan bu kadar asılsız iftira ve ithamda bulunur mu?

Haysiyetiniz yok, kişilik yok, insanlık hiç yok, anayasal ve hukuki haklarımıza saygı hiç yok, sorumluluk yok, din yok, Allah yok, cumhuriyet ve değerlerine saygı hiç yok, ve ama sadece ekranları ve maaşları var!

Biz de eline sopa verilmiş bu maşalardan korkacağız, öyle mi?

Ekranda Veryansın adını verip iftira edeceksin ve biz susacağız, öyle mi, yetsin be!

Veryansın adına sahibi olduğun ekranda ithamlarda bulunacaksın ve biz de eli kolu ayağı bağlı hep susacağız, öyle mi?

Soylu subaylara hakaret itham iftiralarda bulunacaksın bizler de ya sabır ya sabır diyeceğiz öyle mi?

Tıpkı Ergenekon kumpası dönemi gibi, ağzınıza geleni hukuksuz delilsiz sallayacaksınız, bizler de talimatlarınızla polis ve savcıların evlerden topladığı esir köle rehineleriniz olacağız, öyle mi?

Binlerce soylu subaya o ekranlardan onlarca yıl hakaretler iftiralar savuran siz değil misiniz, soylu subaylara hayvan pornosu gibi vatan hainliği gibi asılsız belgelerle saldıranlar, on uzun yılın binlerce gecesi sabahlara kadar, aynı ekranlar aynı köpeklerin aynı holdinglerin sahipleri değil mi?

Atatürk'e Cumhuriyet'e anayasaya ve toprak bütünlüğümüze aynı ekranlarda onlarca yıl küfür hakaret gırla gidecek biz de susacağız, öyle mi?

Yine mi görev başındasınız!

Adımızı vererek bize hakaret iftira etme hakkını hangi ve kimin patronun hangi kralın ..ki hukuku veriyor size!

Televizyonunuz holdinginiz var diye herkesi karalamak herkesin onuru şerefiyle oynama hakkını kimden satın aldınız ve bizim elimiz armut topluyor, öyle mi?

Servetinize fabrikalarınıza ihalelerinize iktidar yanaşmasıyla edindiğiniz servetlere saraylarınıza ve bakanlardan gelen kanki telefonlara çok mu güveniyorsunuz?

Dünün FETÖ'cüleri bugünün iktidarı çok mu pohpohluyor çok mu şımartıyor çok mu eller başlar üstünde ağırlıyor sizi, hayrola, başımıza aligıran başkesen mi oldunuz, koca memleket sizin bakıma muhtaç köpekler kulubeniz mi?

Türk Silahlı Kuvvetleri ve anayasal hakimlik kurumlarını aynı ekranlarda onlarca yıl lime lime parçalayan dağıtan mahveden CIA'nın gladyonun gaddar tetikçileri sizler değil misiniz?

Dağdan inen cani katil Pekekeleri aynı ekranlarda baş tacı edip binlerce gencecik masum çocuğu hendeklerde gazlayıp öldürtten ekranlarda ağırladıklarınız değil mi?

Kaldığınız yerden devam, öyle mi?

Akıllanacağız susacağınız ders çıkartacağınız özür dileyeceğiniz hiç yok, öyle mi?

Ve bizim onurumuz, adımız, kuruşuna kadar helal kazancımız, kırk uzun yılda bileğimizin hakkımızla edindiğimiz şöhret, yine bir daha, sizin oyun hamurunuz olacak öyle mi?

Memleketin milletin başına bela mısınız?

Hangi dinin icad ettiği şeytansınız, hem iftiraya uğrayacağız, hem de susacağız, öyle mi?

Manukyan tazelerini 'palas' tabir edilen süslü evlerde müşteriye açarmış.

Ama yaşlanmış çirkin löp löpür çökmüşleri, kapı girişinde 'hoşaf dükkanı' tabir edilen, perdesiz odalarda kullanıma açarmış.

Perdesiz ekranlarınızda namussuzluklarınızı herkes her akşam görüyor!

Şu ekrana çıkarttığın maymunlara bakın!

Pekeke'nin dağ mağarasında ele geçirilmiş kanlı pansuman çaputları gibi suratları!

Her akşam ekrana, kırmızı maymun .ötünde egzame döküntüsü gibi, makyaj yapıp çıkartıyor, sonra Allah ne verdiyse Cumhuriyet anayasa insanların onurları, tut tutabilirsen. Akıllarınca bu döküntüler bizleri aşağılıyor bizlere .ok atıyorlar!

Ağızlarına boru dayamış her akşam kanalizasyon gibi patlayıp pisliğini milletin hukukun anayasının bizlerin üstüne atacaksınız ve biz susacağız, öyle mi?

Bu kurumuş .okları padişahın ve Murat Karayılan'ın .öt deliğinden her akşam kim kazıyıp çıkartıyor ekrana!

Ne iğrenç insanlar, ne lan bu mendeburlar, Müge Anlı programına hastaneden getirilmiş büzük raporu gibi, bu suratların pisliğine her akşam niye ne adına maruz kalacağız!

Sayın holding patronu! Pekekenin hiç yıkanmamış aylardır etek traşı olmamış ele geçirilmiş dağ kadrosunun üst başından dökülmüş bitleri pireleri her akşam makyajlayıp ekrana çıkartmaktan fantastik bir zevk mi alıyorsun!

Sultanın .ötünde uçuşan bu dişi pireleri, her akşam yırtık yırtık cırtlatmaktan yorulmadınız mı?

Bu sermayeleri başka hangi ihalelerde kullanıyorsun!

Her akşam ama her akşam kömür vagonu raylarında düzüşen sıçanlarının orgazm cıyıltılarını dinlemek zorunda mıyız?

Seni terbiyesiz küstah cahil hadsiz herif, dişi farelerinin cırmığıyla hukuka ve anayasal haklarımıza baskın geleceğini mi sanıyorsun?

Bakıyorum önüne gelen süprüntüleri satın alan servetine çok güveniyorsun!

Dürüst ve namuslu insanlara küfür iftira itham etme ve kişiliğiyle oynamaktan bakıyokum ne ala değneksiz köy bulmuşsun!

Adımızı geçirip töhmet ve zan altında bırakma ve yalan ve iftira ve boğuntuya getirme ve asılsız ithamlarda bulunmaya, demek, FETÖ'nün ve dişi maymunlarının adet kanını yalamaya devam ediyorsun!

Dişi maymunlarının cıyıltılarıyla ekranlardan bizi dövecek haşlayacak küçük düşürecek hakaret edecek ve bizim de ellerimiz armut toplayacak, öyle mi?

Hey, hadsiz kendine gel!

Bizim onur ve adımızı, padişahın ve Apo'nun .öt kıllarını dut gibi silkeleyip kucağınıza topladığınız bu bit ve pirelere her akşam küfür ettirip kirleteceğinizi mi sanıyorsunuz?

Bu yüzden mi padişahın ve aziz bakanlarının .ötlerinde uçuşan bu pirelere ekranlar arabalar krediler yalılar bağışlıyorsunuz?

Namus nedir bilmeyen, ekmek parası nasıl kazanılır hiç görmemiş, dürüstlük nedir onur neyin adıdır hiç şahit olmamış, folluk folluk ekrana döşediğin bu borularla yine neyin peşindesin?

Dine, aleme, memlekete, haysiyet düşkünü insanlara, her akşam bu dişi pirelerle ayar verip korku salıp iktidar ihalelerini yine kapatmayı mı hesaplıyorsun!

Onursuz, bayraksız, milletsiz, anayasasız, dinsiz, hadsiz, sorumsuz, yurtsuz ve omurgasız ve şekilsiz bu ahir zaman mahlüklarını, Allah aşkına, hangi hırs hangi delilik hangi ihtiras peydah edip ekranlara sürüyor!

Çirkefliğinizden bir millet bitap düştü, bir din bir ümmet bir cumhuriyet, şirretinizden sıtkı sıyrıldı yoruldu be!

İktidar uzadıkça, aksine, azıyor daha da çoğalıyor satılmış maymun sürüsüne ekranda sandalye yetiştiremiyorsun!

Ve ne oluyorsa, bir ekrana çıkmayla kendilerini anayasanın cumhuriyetin memleketin hukukun en üstünde ASİLZADE BİR KAST SINIFI gibi görüyorlar!

Kendini bu asilzade kategorisine koyup ekrana çıkanlara ders olsun diye her akşam, on yaşındaki bir Libyalı çocuğun Kaddafi'nin cesedinin .ötüne soktuğu çubuğun fotoğraflarını gösterip, ekranda konuşmadan önce siyaset ve öngörü açısından eğitip öğretmek lazım.

İtham iftira hakaret aşağılama küfür her akşam anayasaları amentüleri ve milli marşları olmuş..

Bu zibil gibi çerin çöpün asla altında kalmayacak asla susmayacak, iktidarın kiralık maymunlarına hiç bir zaman asla PABUÇ BIRAKMAYACAĞIZ!

Ne hukuku ne mahkemesi, tek anladıkları dil: bu yüzden şirretlerin hakkından gelecek, dilimizin argo bir zulası, her daim kalemimizin ucunda hazır kıta, Allah ne verdiyse tekme tokat ana avrat düz nöbetine devam edecektir!