TÜSİAD’ın Sırp taktiğine karşı dronlar harekete geçer

featured

Nihat Genç yazdı…

TÜSİAD’LA-SARAY ARASINDA BAŞLAYAN SAVAŞIN ÖZET HİKAYESİ

TÜSİAD, dolar kurunu ele geçirmiştir ve Tayyip Erdoğan ne zaman çıkıp konuşsa, doları yükseltiyor.

Bunun üzerine Tayyip bir müddet kafa çıkartıp laf edemedi..

Ve ama arada bir dayanamayıp nas faiz demeye başlayınca TÜSİAD dolar kurunu tekrar çıkarttı. Ve toplumda yoksullaşan herkes Tayyip Erdoğan’a lütfen yeter artık bir daha konuşma yoksa dolar fırlıyor diye yalvarmaya başlar.

Ve sonunda TÜSİAD’IN dolar kurunu keskin nişancı SNİPER gibi kullandığı ortaya çıktı, Tayyip kafa çıkartıyor doları yükseltiyor, Tayyip ekrana çıkıyor doları yükseltiyor…

Ve dün akşam SNİPER yüzünden ekrana çıkıp ağız tadıyla eski günlerdeki gibi esip gürlemeyen Tayyip Erdoğan tam da Fenerbahçe-Beşiktaş maçı oynanırken Dolmabahçe Sarayı’ndan TÜSİAD’a  ve sniperlarına meydan okuyunca olanlar oldu, göz gözü görmez oldu!

TÜSİAD-SARAY SAVAŞINDA SON DURUM

Tayyip dün akşam alayına narayı basınca önce gardları düşmüş boynu bükülmüş hüzünlü yandaş medyasına ve yazarlarına bir gaz bir bir heyecan geldi, yeniden nefes alıp vermeye başladılar…

ABD elçileri CHP ve İmamoğlu’yla yani muhaliflerle aleni görüşmeye başlayınca ortalık suçlamalarla gerilir!

Ve Müslüman İşadamları acilen (MÜSİAD) Tayyip güçlerinin yanında olduklarını deklare eder!

Ve ‘Dış Güçler Savaşı’ adını koydukları savaşın adını değiştirip yeni adıyla savaşın İÇ GÜÇLER olduğunu ilan edilir! Gözler mermiler namlular salvolar bombaların yönü iç güçlere döndürülür!

SAVAŞAN GÜÇLERİN SİLAHLARI:

TÜSİAD:

1) Arkasında Amerika ve AB var.

2) Muhalif partiler var, Babacan, Davutoğlu, İyi Parti, HDP, CHP ve bok püsürük.

3) Sözcü, Cumhuriyet ve Halk TV ve Tele 1, Karar gazetesi, Tele 1, Artı Gerçek, vs.  gibi yayın organları ve İmamoğlu ve Yavaş ve Süleymancılar tarikatı var.

4) Uluslararası şirketlerle ortaklıkları ve borsada çok yüksek iştirakleri var ve Habertürk var!

5) En büyük gizli güçlerinden iktidarın gözünü en çok korkutan yanlarında tarihi ulusal kemalist kahraman Uğur Dündar başta olmak üzere Özgür Demirtaş ve Daren Acemoğlu gibi Elon Musk’la yarışan dehalar var!

6) Onlarca yalan yanlış anket şirketi var!

TAYYİP’İN GÜÇLERİ:

1) Arkasında imanını siper etmiş halk var!  Allah ve Kur’an ve Osmanlı ve Ümmet var! Ve yıkılmaz armada sarayları, malikaneleri var! Ve hiç yenilgi almamış seçim sonuçları var!

2) Dronları ve SİHA’ları ve milli savunma sanayi ve yap işlet devret köprüleri var (ki, anında köprü ağızları tutar TÜSİAD güçlerini geçirmez…)

3) A Haber, TRT 1, Ülke TV, Kanal 24, CNN ve TGRT’yle 40 büyük TV kanalı var!

4) İsmailağa, Menzil vb. 200 ayrı tarikatı toplamda 3 milyon medrese öğrencisi var.

5) Düpedüz yalan söyleyen yüzlerce danışmanı vekili ve trolü ve ne yapsalar inanan AKP’ye kul köle kitlesi var!

SAVAŞIN İLK HAFTASI TARAFLARIN KAYIPLARI:

-Tayyip güçleri üç-beş tane merkez ve hazine başkanı kaybetti ve Nagehan Alçı’yı kaybetti. Tayyip güçleri kayıpları karşılığında Hulki Cevizoğlu’nu ve Doğu Perinçek’i saflarına kattı…

-Fetöcü liberallerin alayı TÜSİAD güçlerine geçti.

-Kemalist güçler TÜSİAD tarafına geçti..

-Abdullah Gül ve Bülentç Arınç gibi sinsilerin alayı açıkça muhalif kanallarda savaşın gerçek kahramanları gibi gösterilip düşman çatlatan silahları vardır!

-Tayyip’in en büyük borsa silahı jöleli Yiğit Bulut korkup savaştan kaçar, ortalıkta görünmez!

FİLM BAŞLAR

(Yer Dolmabahçe sarayı, anlamlı yerdir, Osmanlı’nın ödeyemediği büyük borçların başladığı israf ve şatafın mekanı. Ekranda Tayyip ve danışmanları. Büyük bir savaş haritasının etrafında dizilmiş dünya lideriyle taktik ve stateji geliştirmekteler…)

Birinci Danışman: Efendim, TÜSİAD’ın taktiğini anladık sanırım. Kafa çıkartmaya gelmez. Ağzınızı açsanız sniperi yapıştırıp doları yükseltiyorlar ve dolar yükseldikçe panik ve korku artıyor ve halkın size olan güvenini sarsıyorlar…

Tayyip: Nereye kadar susacağız! Saraylarım, uçaklarım, malikanelerim, dalkavuklarım hepsi elden çıkıyor!

İkinci Danışman: -Efendim, Abdülhamit’e darbe yaptıkları gün Abdülhamit huzuruna gelen darbecilere ilk lafı, -peki ben ne olacağım ailem ne olacak, olmuştu… Sakın ola ki, Abdülhamit’in durumuna düşmeyiniz şahsi ikbalinizi düşünmeyin, yoksa baştan kaybederiz!

Tayyip: -Her gün merkez bankası hazine dolarlar eriyor, artık kur dikiş tutmuyor, acilen bir şeyler yapmamız gerek! Sizce TÜSİAD sniper ateşini durdurur mu? Amerika’yla İngilizler’le alttan alta gizli görüşmelerimizden de bir sonuç çıkmadı… Bir haftacık sniper atışını durdursalar da kendimize gelsek.

Birinci Danışman: -Efendim, siz iktidarı sarayı terk edene kadar sniper atışları devam edecek!

Tayyip: -Peki bizim hiç mermimiz topumuz yok mu şöyle bir yarma hareketi yapsak ya da hepsinin üstüne bombalar atsak….

İkinci danışman: -Efendim, bu saatten sonra, sniper atışı (dolar kuru) durmayacak, tek çare var, oyalama taktiği.. Sniperı (dolar kurunu) durdurmak için tamam teslim oluyoruz diyeceğiz, erken seçim diyeceğiz, tamam saraydan çıkıyoruz tamam malikaneleri boşaltıyor ve elimizdeki bütün uçakları teslim ediyoruz, diyeceğiz…

Tayyip: -Teslim olmak mı, ağzından yel alsın, asla!

İkinci Danışman: Hayır efendim, erken seçim ilanı bir numara, oyun içinde oyun kuracağız…

Birinci Danışman: Hatta efendim, erken seçim ilanına da gerek yok, şöyle bir haber salacağız, Tayyip Saray’dan Ayrılıyor! Derken gerilim derken kur düşecek…

Tayyip: -Asla ayrılmam, ben ayrılsam, Emine ayrılmaz, biz ayrılsak burada o kadar insan ekmek yiyor binlerce çalışan ayrılmaz… Bu millet bir sarayı daha ne zaman bulacak!

Birinci Danışman: -Efendim bu bir oyalama taktiği, şimdi, mehter takımını getireceğiz, canlı yayın başlayacak, kamera sizin sarayı terk ediyor görüntünüzü verecek…

Tayyip: -Saçma sapan konuşma be, saraydan çıkarsam bir daha geri dönemem, Abdülhamit döndü mü Vahdettin döndü mü? Özal döndü mü?

İkinci Danışman: Efendim iyi dinleyin mehter marşı dedik, mehter adımıyla sarayı terk edeceksiniz, bir ileri iki geri, bu da saatler alır, siz sarayın dış kapısına gelene kadar, sniper (dolar kuru) durur ve memleket rahat eder, işte zaman kazanırız, ve sonra, diş fırçamı unuttum deyip tekrar saraya döneriz ve aşağı düşmüş dolar kuruyla yeni kararlar almaya başlarız!

Tayyip: Hayır nolamaz, numaradan dümenden olsun sarayı bir an terk edemem!

Birinci Danışman: Efendim, siz de saray mı yok, bu saraydan çıkıp diğerine yerleşeceksiniz. Ve sniper susmazsa orada da aynı şekilde tamam çıkıyoruz diyeceğiz ve oradan da başka saraya geçeceğiz.. Orada da sniper susmazsa diğer saraya… Efendim birinden çıkıp diğerine yerleşerek inanın bir ay kazanırız, ki, bir ay sonra Amerika merkez bankası yeni faizleri açıklayacak, batılı bankalar noele giriyor tatildeler, bir kaç hafta nefes alırız, yani ölme eşeğim ölme’ye eşeklerle yola devam ederiz!

Tayyip: (Öfkelenir): Ulan yoksa siz de mi TÜSİAD tarafına geçtiniz? Yıkılın karşımdan. Ben dünya lideriyim. Dünyam saraydır. Dünyayı terk edemem. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ım, karşı bir saldırıyla düşman hatlarını iki dakikada imha eder dağıtırım…

Üçüncü Danışman: -Efendim, Mustafa Kemal’in taktiğini denesek, Afyon’da elinde ne kadar asker var hepsini cepheye sürdü, ne varsa, biz de ne varsa sokaklar tarikatlar dolarlar partiler ekranlar her taraftan dört nala ani bir hücumla harekete geçelim…

İstihbarat müdürü: (İstihbarat müdürü elinde bir tomar kağıt belge, harita masasına yaklaşır) -Efendim, emrettiğiniz üzere, TÜSİAD üyelerinin evlerinin üstünde her gün dron uçuruyor göz açtırmıyoruz. Ayrıca Tüsiad üyelerinin çocuklarının vur patlasın çal oynasın gittiği gece kulüplerinin listesini tek tek isimlerini yiyiştikleri mankenlerin isimleri gittikleri Ukrayna Moldavya otel isimlerini hepsini ve kimlere para transfer ettikleri hepsinin kamera görüntüleri….(deyip dosyayı Tayyip’e uzatır…)

Tayyip: -Bu dosyayı incelemek bir haftamı alır, bir haftaya ülke mülke hazine bakanlık AKP Allah korusun TAYYİP saray hiç bir şey kalmaz.. Acilen derhal kısa kes özet geç!

İstihbarat müdürü: -Efendim gerçek şu ki, TÜSİAD’ın iştirakleri ve bankaları ve kulüpleri ve yiyiştikleri ve kaçırdıkları ve stokladıkları herşeyi üzülerek söyleyeyim AKP’li dolar zenginleriyle birlikte yapmışlar!

Tayyip: -Yani benim zengin ettiklerim şimdi TÜSİAD cephesine mi geçti, hain mi çıktı, beni arkadan mı hançerliyorlar!

İstihbarat Müdürü: -Öyle demeyelim efendim, onlar da insan, onlar dolar cephesinde dolarları korumakla meşguller, istiyorlar ki dolarlarımız erimesin, dolarlar erirse Türkiye erir, bu yüzden dolarlar nereye yükseliyorsa oraya nerede alçalıyorlar oraya yanaşıyorlar….

Tayyip: -Derhal bana isimlerini verin alçakların!

İstihbarat Müdürü: -Adlarını veremeyiz efendim yoksa devlet çöker, onların adları artık milli bir devlet sırrı…

Tayyip: -Nedenmiş? Hayır hepsinin ismini istiyorum, tek tek milletime ilan edeceğim! Yükselttiğim adamların ne kadar alçaldıklarını duysun ümmetim!

İstihbarat Müdürü: -Efendim o isimler, nasıl desem huzurunuzda söylemeye çekiniyorum…

Tayyip: -Cesur olun, rahat olun…

İstihbarat Müdürü: -Efendim o isimlerin başında sizin aile üyeleriniz çocuklar damatlar sizin bakanlar sizin AKP’liler sizin meclis üyeleri… İnanmayacaksınız şu anda yanınızdaki danışman kadrosunun yüzde doksanı da aynı dolar iştirakleriyle işbirliği içinde…

Tayyip: -İnanamıyorum, yalan söylüyorsun, aileme partime sarayıma ümmetime iftira atıyorsun…

İstihbarat Müdürü: -Efendim onlar yine size yakın onlar sizi destekliyor onlar sizin yanınızda, ancak, burada tuhaf bir girdap oyunu var, onlar sadece dolarlarını kurtarmak istiyor, sizinle bir alıp veremedikleri hiç yok, ancak dolarları kurtarmaya çalıştıkça kendilerini TÜSİAD CEPHESİNDE buluyorlar… Yani gönülleri sizinle ama dış ve iç güçler sizinkileri CEPLERİNDEN kasalarından yakalamış, kıpırdıyamıyorlar! Dolarları bırakıp sizi desteklerlerse o zaman da Tayyip Bey bu beş parasız insanların gözüne hiç bakmaz, diyorlar, yani aşağı sakal yukarı bıyık, dolar nehirlerinde nehrin akıntısına kapılıp dünya dolar merkezlerine dünya dolar şelalerine sürüklenmişler, şimdi, can simidi gibi dolarlarına sarılıyorlar, yoksa, sizi hala çok seviyorlar, inanın hepsi dolarları yine Allah ve Kur’an için harcayacaklarına yemin etmişler!

TAYYİP: -Ümmeti muhammede dolar tuzağı kurdular! Oysa biz imanlı nesiller için, Osmanlı’yı kurmak için ümmet için yola çıkmıştık! Hepsi görecek gününü, yanlarına bırakmam…

Birinci Danışman: -Efendim onları debisi çok yüksek vahşi kontrolsüz dolar nehrine atan sizsiniz, şimdi, o nehirde dünyayı hazineleri madenleri ulusları yiyen piranhalarla boğuşuyorlar.

Tayyip: -Oysa ne güzel tertemiz imanlı nesillerdi, nereden nereyeeeee?

İkinci Danışman: Efendim, ikinci alternatif bir yol daha var, diyorum ki, sarayı uçakları malikaneleri gizlenmiş dolarları lüksü israfı şatafatı herşeyi milletin gözü önünde satsak, desek ki, bizim dünya malında gözümüz yok, sanki o zaman millete güven gelir ve güven geldikçe kimse sniperlardan korkmaz…

Tayyip: -İyi diyorsun da kimsede para kalmadı koca sarayları koca uçakları kime satacağız!

İkinci Danışman: Efendim, Cengiz Holding’le inşaatçı Ali Ağaoğlu, Zorlu, Akın İpek, saray ve uçaklarınıza talip bugünden basar doları alırız, diyorlar! Hatta şimdiden ikinci el saraylar piyasası kurulmuş bile.. İkinci el saray dediğin bunlar da milletimizin şatolarıdır milli servettir, inanın, hak ettiği değerin altına kimseye sattırmayız..

Tayyip: -Yıkıl karşımdan… Sen… Yarından tezi yok… Dronları bizim partililerin bizim müteahhitlerin çatılarına gönder, kapılarına ihalar sihalar ne varsa… TÜSİAD’dan önce bizim cepheye savaş açacağız! Kartaca savaşında Annibal kendi askerlerinin cesetlerinden köprü yapar ve üstünden geçer… Sniper’den kurtulmak için ne kadar zengin ettiğim varsa onların birer birer cesedlerinden köprü yapıp sağ salim karşıya geçeceğiz, başka yolu yok! Bir düşün, zaten buraya kadar nasıl geldik, kimleri gasp ettik elinden aldık yağma ettik, şimdi, tekrar, verdiklerimizi geri alıyoruz, hadi, gazanız mübarek olsun….l

(DEVAMI, savaşın ikinci günü YARIN….)

TÜSİAD’ın Sırp taktiğine karşı dronlar harekete geçer

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 8 ay önce

  ibretlik

  Cevapla
 2. 8 ay önce

  İyiki Varsın Ağabeyim, CANIMIZSIN.

  Cevapla
 3. 8 ay önce

  yazılarınızı böyle kavga oyunu gibi yazmasanız iyi olur sayın Nihat genç.

  Cevapla
 4. 8 ay önce

  Muthis..

  Cevapla
 5. 8 ay önce

  İktidar ve muhalefet de çok kötü. Bir tek elimizde siz kaldınız Nihat Bey. İyi ki varsınız.

  Cevapla
 6. 8 ay önce

  Sizi çok uzun senelerdir takip ederim ancak böyle kriz anlarında yaptiginiz ironiyi ya ben anlamıyorum veyahut siz gerçeklikle olan bağınizi yitiriyorsunuz. Tusiad kimse Tayyip odur… Tayyip kimse sermaye odur… sermaye kimse dolar o dır… dolar kimse küresel elitler o dur… istediğiniz kadar uzatın listeyi… sonuçta hepsi aynı merkezin ürünleri…disarda başka evde başka konuşurlar

 7. 8 ay önce

  Emperyalizmin karşısında kim varsa ben o siperdeyim

  Cevapla
 8. 8 ay önce

  Muhteşem bir anlatım, tam olarak gerçekleşen budur. Kaleminize sağlık.

  Cevapla
 9. 8 ay önce

  Lütfen sadece yorum yapmak için yazmayın. Siz yazıyı tekrardan okuyun isterseniz, Sanırım yazının ne kadar gerçekçi olduğunu anlayamamışsınız:)

  Cevapla
 10. 8 ay önce

  Taraflar AKP ve Tusiad
  Yarınki yazınızı merak ediyorum

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!